Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom annyira szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom annyira szeretné bebizonyítani, hogy "elég jó hozzám", hogy ezzel engem teljesen a háttérbe szorít. Feleslegesnek és haszontalannak érzem magamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én szép vagyok és a szüleim gazdagok, ő pedig külsőre nem helyes és rossz körülmények között élt (alsó-középosztálybeli család alkoholista apával), viszont az összes exem arrogáns és egoista volt, ő pedig kedves és figyelmes. Amikor összejöttünk még nem volt munkája, mert nem kapta meg a diplomáját, mellettem volt két munkája (egy rosszul fizető és egy jól fizető), megszerezte a nyelvvizsgáját, és teljesen átalakult a személyisége. Viszont mindenben túl akar tenni rajtam, sportban, általános műveltség, nagyon görcsösen szeretne hasonló anyagi szintet hozni, mint a szüleimé. Miatta abbahagytam a versenyszerű sportolást, nem arra az egyetemre mentem, amire akartam, hanem ami közelebb volt, a barátaim szinte teljesen eltűntek (nem tiltott el senkitől, de mindig megsértődött, ha másokkal találkoztam), lemondtam a TDK-ról, kimaradtam az egyetemi életből, Erasmusból stb. Szüleimmel már nem is voltam nyaralni a nyáron, csak vele. Mára ott tartunk, hogy nekem nincs életem, csak egyetemen vagyok meg vele, amíg ő keresi a pénzkereseti lehetőségeket, hogy "olyan anyagi szintet teremtsen, amit megszoktam", én meg itthon ülök.
2018. jan. 29. 20:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Talán "elvárom" tőle, de nem tudatosan. Maximum úgy, hogy amik nekem természetesek, azért neki meg kellett dolgoznia, és boldoggá akart tenni.
2018. jan. 29. 20:55
 12/21 anonim ***** válasza:

Ohh, anya, ennyi mindenről lemondtál egy pasi miatt, aki szerinted nem helyes ês csóró is!

Kèrdem èn, amúgy te normális vagy? Tudod ki mondaná meg nekem, hogy sportolhastok-e vagy sem, illetve, hogy menjek-e mesterkèpzèsre! Ónkènt ès dalolva alárendelted magad, hát ne lelődj meg!

Persze, hogy teherbe akar vágni mostanság, ïgy mèg jobban függő helyzetbe kerülnèl tőle, ő meg eljátszhatja a kegyes urat, aki eltart, de sose leszel egyenrangú társa!

Most dobbants, mielőtt teherbe verődsz, mert akkor mindennek vège!

2018. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Szerelmes voltam, de tényleg... a vizsgaidőszak körül kezdődött a "mélypont", amikor mondta, hogy ő lassan már családot szeretne (még másfél évem van vissza), és ráérek a mesterképzéssel később is.
2018. jan. 29. 21:03
 14/21 A kérdező kommentje:
Amúgy otthonról is ezt a példát hoztam magammal... apa hozza haza a komoly fizetést, anya meg azt csinálja amit szeret, nincsenek ambíciói, és viszi a háztartást szinte egyedül.
2018. jan. 29. 21:06
 15/21 anonim ***** válasza:
neked 0 önbecsülésed és ezt használja megszerzi olyan mint a vízben egy úszásképtelen bepánikolva megfogja ami kilóg a vízből és lenyom hogy feljebb kerüljön de valszeg te meg élvezed hogy végre nem a szüleid irányítanak
2018. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#14


Egy példa, lehet jó ellenpélda is, hogy NE azt kövesd.

De hát, nem esett messze az alma a fájától ezek szerint.

Te se vagy jobb, mint a szüleid.


És még te p..csogsz itt? :D


Saját magadat köpöd szembe. :D


Piacképes diplomád lesz? :D Komoly? Kamu!!!!!

2018. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Jó, kislány, ha te ebben jól èrzed magad, akkor mi a kèrdès!?

Sok boldogságot, csinàljatok egy fèszekalja gyereket! Te meg szèpen legyèl htb, mint itt oly sokan verik magukat a htb-sèg alatti önmegvalósításra, aztán egyikből sem lesz semmi, csak egy diplomás takarítónő!

Szèo jövő!

2018. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ez a lényeg, nem érzem jól magamat benne. Először szerelmes voltam, és szerettem volna vele éreztetni, hogy nem tartom kevesebbnek őt nálam. Utána meg inkább arról volt szó, hogy azt láttam otthon, hogy az apám karriert csinál, az anyám pedig "hobbiból" dolgozott, és boldogok voltak, Azóta érzem rosszul magamat, amióta felhozta a családalapítást. Kerülöm őt mindenféle kifogással, azért is lógok inkább a gyakorin, minthogy vele legyek :D
2018. jan. 29. 21:18
 19/21 anonim ***** válasza:

Már nem azért,de minek vagy még vele?

Csodálatos egy kapcsolat,sok értelme van...

2018. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ha mérgezett az alma nem kell megenned
2018. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!