Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek használna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek használna, ha kihúznám a számítógép kábelét? Vagy aljas dolog? (bocsánat, hosszú)

Figyelt kérdés

A párom számítógépfüggő, nem tudom szebben kifejezni. 8 órát dolgozik, 9 órát alszik, a többi idejét pedig a monitor előtt tölti (hétvégén csak alvás és játék a gépen a menü). Most vettünk lakást, a legfontosabb számára nem az ágy vagy a kanapé beszerzése volt, hanem a félmilliós asztali számítógépé, az előbb megvolt, mint az ágyunk.

Nem törődik velem, mindig csak ígérget, hogy igen, majd elmegyünk sétálni, vagy eljön velem boltba, segít a háztartásban, de semmi. Néha odaülök mellé, hogy legalább valamilyen szinten együtt legyünk, ne csak egymás mellett, de az én lelki világomat kikészítik ezek hangos, lövöldözős öldöklős játékok.

Nem értem... elvileg csinos, értelmes fiatal lány vagyok, mindenki állandóan mondja neki, hogy milyen mázlista, hogy ilyen "nője" van, hát, ő magasból telibesz*rja, már bocsánat. Tegnap feltettem egy kicsit feltűnőbb sminket, meg magamra szenvedtem egy csipke mídert harisnyatartóval, megcsináltam a hajamat, amit csak akartok. Megpróbáltam odaülni az ölébe, simogattam, masszíroztam, meg minden, ennél egyértelműbb nem is lehettem volna, mire közölte, hogy de csini valaki, aztán lőtte tovább a katonákat. Most visszagondolva már kb csak röhögök, de akkor sírni tudtam volna.


Az jutott eszembe, hogy eldugom azt a kábelt, ami összeköti a pc-t a monitorral, hogy ne tudja használni. Legszívesebben szétverném az egészet, de ennyire nem vagyok gonosz. Tudom, hogy ez mindenképp kicsinyes, agresszív lépés, de a beszélgetés nem használt. Szerinte mivel a férfiak többsége nőzik, iszik, kocsmázik, drogozik vagy veri a feleségét, az ő "hobbija" ezek mellett nem annyira rossz, örüljek, hogy nem szórja el a pénzt cigire és piára meg sportfogadásra.


Csak azt remélem, hogyha rá van kényszerítve, hogy mást csináljon, végre tudunk egy kicsit egymással lenni. Mert már kezdek teljesen magamba fordulni, nem tudom, mit csináljak.


Ötlet? Vélemény?

Köszi, ha elolvastad.


2018. jan. 29. 22:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Kihúzni kábelt? Szétverni a gépét? :D Mondjuk hagyd ott a pitsába. :D "de csini valaki, aztán lőtte tovább a katonákat." Ezen besírtam, ha a barátod ehelyett katonákat lődözött, szerintem egy gamer csajod van. :D
2018. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Ha tudtad,hogy ilyen és nem zavart annyira,hogy ne létesíts vele komoly kapcsolatot nem tudom most miért zavar?

De egy egészségesebb,mindkettőtök számára kielégítő kompromisszum megtalálása mindenképpen szükséges lenne amiben szükséges az ő részvétele és belátása is.Márpedig ez csak megfelelő kommunikáció és a probléma nem elbagatellizálásával lehetséges.

Nem a kábelek eldugása nem megoldás,(pláne a szétverése a cuccnak)csak feszültséget fog szülni valószínűleg.

2018. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen csinos értelmes nő miért van együtt ilyen sráccal akinek a gépen kívül semmi más nem fontos?

Hagyd ott pár napra, ha akkor sem kap észhez sajnos vagy megszoksz v megszöksz lehet csak belőle.

2018. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Úristen! Most kapásból mondtam volna, hogy hagyd ott. De nálunk, - bár ennyire nem volt súlyos a helyzet -, de a kapcsolatunk elején szintén sokat játszott a párom. Aztán jöttek a gyerekek, szinte teljesen leállt vele, majd elege lett totál belőle, és kertes házat akart venni, vettünk is, hogy kimenjen a kertbe dolgozni, mert látni sem bírja a számítógépet. Szóval ilyen is van. (Szinte soha nem ül elé itthon, csak az irodában, de az csak 8 óra..)
2018. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Szia sztem nem hasznàlna .Max azt éret el vele hogy megmondja hogy ő ilyen és ha nem tetszik akkor lehet keresni mást .Addig amíg ő nem veszi észre hogy rombolja a kapcsolatotokat addig a fejed tetejére is àllhatsz akkor sem fog vàltoztatni.Sztem nem szeret elêggê hogy engedjen a hobbijàbol a kapcsolat javàra.Hagyd el msjd talàlsz olyat akinek fontosabb leszel .
2018. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%

Véleményemet úgy írom le, hogy nekem is ez a "hobbim". (Én akció-szerepjátékozom, nem wow :D) DE!

Ha van párom és ha együtt vagyunk akkor ő az első, én ezt úgy oldottam meg, hogy amikor ő aludt vagy dolgozott/nem dumáltunk viberen pl., akkor foglalkoztam a kedvenc játékommal és kész, a közös időnk SOSEM sérült! Van a játékban egy állandó partnerem akivel szoktam játszani őneki van 2 kisfia, csak akkor jön fel, ha a feleségével meg gyerekekkel már foglalkozott. (így elég későn) De nem gond, mert így legalább nem ütközik a családi élete a játékkal. LEHET "okosan" is!

Csak ehhez agyilag kell érettnek lenni!

Most szingli vagyok, értelemszerűen kicsit többet játszok, de ha úgy döntök megint keresek társat, akkor is megint hátrébb fog szorulni a "gamerkedés", mert így normális szerintem. :)


Ha ezt végképp nem tudjátok megbeszélni, akkor nincs miről beszélni! Akkor sajnos TE is tudod, hogy mit kell tenned. :(

SAJNÁLOM!


39F

Jöhetnek a lepontozós kockák akiket "megsértett" esetleg a hozzászólásom :)

ps: nyugodtan mutasd meg neki ezt hsz-t ha úgy érzed, mint a "gamer" a "gamernek" :)

2018. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Néha én is elgondolkodom, hogy hagyom az egészet, csak tudom, hogy nem volt mindig ilyen a helyzet. És azt az embert nagyon szerettem.

Régebben is sokat gépezett, de azért ki lehetett imádkozni egyet elmenni fürdeni, sétálni v valami, nyaraláson például mindig szuperül érezzük magunkat, mert akkor hajlandó kimozdulni a négy fal közül. Anno még tényleg hobbi volt, most már kb ez az élete.


Köszönöm a válaszaitokat, elgondolkodtatóak.

2018. jan. 29. 23:08
 8/31 A kérdező kommentje:

Amúgy neki is van ilyen játékból megismert haver, akinél ott a három gyerek meg a feleség, mindig mondja is, hogy látod, nem kell előítéletesnek lenni, így is kivitelezhető a családi élet, stb.


Hát nem tudom, én azért nem irigylem a feleségeket az ilyen családokban, mindenesetre a hozzászólás érdekes volt, köszi :) (7-esnek ment)

2018. jan. 29. 23:12
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
Megalázod magad ezzel a kapcsolattal. Keress inkább egy normális pasast,mert így csak leépülsz.
2018. jan. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Az én párom is igazi gamer, valamilyen szinten én is. Nagyon sok időt áldozunk rá, mert szeretjük. (Nem számszerűsíteném, mert itt páran tuti kiborulnának. :D)

DE! Észreveszi a kivágott felsőt, az új ruháim, ilyesmik. Segít a háztartásban, általában együtt csináljuk, és heti többször van olyan nap, amikor csinálunk ezen kívül is valamit.

Biztos vagyok benne, hogy nem vagy neki elég fontos a hobbijához képest.

Sajnos a játékok időrablók és nagyon bele tud feledkezni az ember, DE hidd el, ha tényleg szeretne, akkor fel tudna állni előle bármelyik másodpercben a kedvedért. (Még ha online is a játék. :P)

2018. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!