Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek használna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek használna, ha kihúznám a számítógép kábelét? Vagy aljas dolog? (bocsánat, hosszú)

Figyelt kérdés

A párom számítógépfüggő, nem tudom szebben kifejezni. 8 órát dolgozik, 9 órát alszik, a többi idejét pedig a monitor előtt tölti (hétvégén csak alvás és játék a gépen a menü). Most vettünk lakást, a legfontosabb számára nem az ágy vagy a kanapé beszerzése volt, hanem a félmilliós asztali számítógépé, az előbb megvolt, mint az ágyunk.

Nem törődik velem, mindig csak ígérget, hogy igen, majd elmegyünk sétálni, vagy eljön velem boltba, segít a háztartásban, de semmi. Néha odaülök mellé, hogy legalább valamilyen szinten együtt legyünk, ne csak egymás mellett, de az én lelki világomat kikészítik ezek hangos, lövöldözős öldöklős játékok.

Nem értem... elvileg csinos, értelmes fiatal lány vagyok, mindenki állandóan mondja neki, hogy milyen mázlista, hogy ilyen "nője" van, hát, ő magasból telibesz*rja, már bocsánat. Tegnap feltettem egy kicsit feltűnőbb sminket, meg magamra szenvedtem egy csipke mídert harisnyatartóval, megcsináltam a hajamat, amit csak akartok. Megpróbáltam odaülni az ölébe, simogattam, masszíroztam, meg minden, ennél egyértelműbb nem is lehettem volna, mire közölte, hogy de csini valaki, aztán lőtte tovább a katonákat. Most visszagondolva már kb csak röhögök, de akkor sírni tudtam volna.


Az jutott eszembe, hogy eldugom azt a kábelt, ami összeköti a pc-t a monitorral, hogy ne tudja használni. Legszívesebben szétverném az egészet, de ennyire nem vagyok gonosz. Tudom, hogy ez mindenképp kicsinyes, agresszív lépés, de a beszélgetés nem használt. Szerinte mivel a férfiak többsége nőzik, iszik, kocsmázik, drogozik vagy veri a feleségét, az ő "hobbija" ezek mellett nem annyira rossz, örüljek, hogy nem szórja el a pénzt cigire és piára meg sportfogadásra.


Csak azt remélem, hogyha rá van kényszerítve, hogy mást csináljon, végre tudunk egy kicsit egymással lenni. Mert már kezdek teljesen magamba fordulni, nem tudom, mit csináljak.


Ötlet? Vélemény?

Köszi, ha elolvastad.


2018. jan. 29. 22:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, te hiába akarod megjavítani a kapcsolatot, kettőn áll a vásár. Ha ő nem akarja, a fejedre is állhatsz egy répajelmezben.
2018. jan. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik este, amikor tudod, hogy későn fog hazatérni vagy intézd úgy, akkor fogod az egész számítógépet s bepakolod a közös ágyba.A monitorra adsz egy melltartót, a billre egy bugyikát s ha kérdi miért, akkor közlöd szerénységével, hogy ő a barátnőd láthatóan, aludj is vele!


Ha ebből nem esik le, hogy változtatni kell magán, akkor soha...

2018. jan. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
36%
Ilyenkor baromi igazságtalannak tartom az életet, hogy az ilyen nyomorék pasiknak van csinos barátnőjük, és a barátnő ezek után még küzdeni is akar a pasiért. Én meg itt vagyok egyedül. Nem értem én a mai világot :D
2018. jan. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
37%

Ez nem párkapcaolari probléma, ez orvosi ügy, mint a többi függőség. Téged csak annyiban érint, hogy le se szar, akár, ha alkesz volna.

Neked mi a jó ebben?

2018. jan. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig elgondolkozom, hogy mit csinálok rosszul. Ha az ilyen idiótáknak is van barátnőjük, nekem miért nincs?!
2018. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
32%

Féltékennyé kellene tenned. Most nem érzi, hogy elveszíthet.


A helyedben berezelnék egy csetoldalra, és elkezdenék pasikkal csetelni. De úgy, hogy még alvás közben is hadd csipogjon a telefon.


Ha nem érzi, hogy elveszíthet, akkor nem fog energiát fektetni belétek.

2018. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
60%

Drasztikusan meg:


Lehet még apró útjelző cetliket hagyni a fürdőszobáig a bejárati ajtótól, hogy itt várlak szívem nedvesen-elázva s berozsdásodva, majd az egész gépet a vízzel-habbal teli kádba vágni:DDD

2018. jan. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ebből is látható, hogy a nők választott pasijai se jobbak a többieknél, csak jobban tudják eladni magukat ismerkedéskor. A látszat az ami számít.
2018. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
51%

Ez függőség, orvosra van szüksége, ennyi. Egy cigis se fog leszokni csak azért, mert mondod neki.

Komoly probléma... egyik barátom versenyszinten tol egy játékot, de még neki is van mellette egy csomó ideje másra.

Ilyen szinten beszűkülni csak egy vérbeli függő tud, ez már túlmutat a játékokon, ez egy pszichés nyavalya, amin szakember tud segíteni.

A kábel eldugdosását nem javaslom, egyrészt könnyen pótolható, másrészt láttál már függőt, akitől elvették a függősége tárgyát? Szerintem ne próbáld ki, kiborulhat.

Neki szakemberre van szüksége, ennyi.

Első lépés az lenne, hogy belássa, hogy addikciója van. Onnan már relatíve könnyen kezelhető.


"Ha meg nem játszik, akkor arról néz videót/közvetítést, ahogy mások játszanak, szintén ott a pause. (Amúgy WTF???? Nem vágom, hogy utóbbiban mi a jó :D)"

Miért, a focimeccs nézésében mi a jó? A filmnézésben mi a jó? :D

Én pl kifejezetten szeretek bajnokságokat nézni, nagyon szép megmozdulások vannak, és trükköket is el lehet lesni.

2018. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnevettettetek néhányan, jobb kedvem lett kicsit :)
2018. jan. 30. 13:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!