Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek használna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek használna, ha kihúznám a számítógép kábelét? Vagy aljas dolog? (bocsánat, hosszú)

Figyelt kérdés

A párom számítógépfüggő, nem tudom szebben kifejezni. 8 órát dolgozik, 9 órát alszik, a többi idejét pedig a monitor előtt tölti (hétvégén csak alvás és játék a gépen a menü). Most vettünk lakást, a legfontosabb számára nem az ágy vagy a kanapé beszerzése volt, hanem a félmilliós asztali számítógépé, az előbb megvolt, mint az ágyunk.

Nem törődik velem, mindig csak ígérget, hogy igen, majd elmegyünk sétálni, vagy eljön velem boltba, segít a háztartásban, de semmi. Néha odaülök mellé, hogy legalább valamilyen szinten együtt legyünk, ne csak egymás mellett, de az én lelki világomat kikészítik ezek hangos, lövöldözős öldöklős játékok.

Nem értem... elvileg csinos, értelmes fiatal lány vagyok, mindenki állandóan mondja neki, hogy milyen mázlista, hogy ilyen "nője" van, hát, ő magasból telibesz*rja, már bocsánat. Tegnap feltettem egy kicsit feltűnőbb sminket, meg magamra szenvedtem egy csipke mídert harisnyatartóval, megcsináltam a hajamat, amit csak akartok. Megpróbáltam odaülni az ölébe, simogattam, masszíroztam, meg minden, ennél egyértelműbb nem is lehettem volna, mire közölte, hogy de csini valaki, aztán lőtte tovább a katonákat. Most visszagondolva már kb csak röhögök, de akkor sírni tudtam volna.


Az jutott eszembe, hogy eldugom azt a kábelt, ami összeköti a pc-t a monitorral, hogy ne tudja használni. Legszívesebben szétverném az egészet, de ennyire nem vagyok gonosz. Tudom, hogy ez mindenképp kicsinyes, agresszív lépés, de a beszélgetés nem használt. Szerinte mivel a férfiak többsége nőzik, iszik, kocsmázik, drogozik vagy veri a feleségét, az ő "hobbija" ezek mellett nem annyira rossz, örüljek, hogy nem szórja el a pénzt cigire és piára meg sportfogadásra.


Csak azt remélem, hogyha rá van kényszerítve, hogy mást csináljon, végre tudunk egy kicsit egymással lenni. Mert már kezdek teljesen magamba fordulni, nem tudom, mit csináljak.


Ötlet? Vélemény?

Köszi, ha elolvastad.


2018. jan. 29. 22:47
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy vele?


Nem taktikázni kell, meg passzív-agresszorkodni, hanem leültetni és megmondani neki, hogy "szívem elegem van, hogy leszarsz". Vagy változtatsz, vagy végeztem veled.

2018. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!