Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod nélkül mész nyaraln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod nélkül mész nyaralni, hogy kell "beadagolni", hogy ne bántódjon meg?

Figyelt kérdés
A két véglet között (bekamuzom, hogy utáltam az egészet és szörnyen hiányzott és az orra alá dörgölöm, hogy milyen jó volt nélküle) hol van az aranyközépút?
2018. jan. 30. 13:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát mondjuk lehet őszintén is mesélni, pl "tök szuper volt, jól éreztem magam, de azért hiányoztál és most már jó itthon lenni" vagy ilyesmi.
2018. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A nyáron 3 napra mentem el a Balatonra a barátnőimmel, azzal búcsúzott, hogy "olyan, mintha egy évre mennél el a világ másik végére", félek, hogy mi lesz, amikor megtudja, hogy egy hétre megyek Spanyolországba.
2018. jan. 30. 14:21
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha nelküle megyek, nyilvan van ra okom. Ha vele szeretnek menni es eppen nem er ra, akkor atszervezem inkabb.

Ha pedig pl. motoros tura a baratokkal, legenybucsu stb., akkor egyszerüen elmondom neki, mikor hova megyek. Nyilvan tudtara adnam, hogy sajnalom a körülmenyeket, de nem fogom tagadni elötte, ha örömmel varom az utazast.

Naponta egy par üzenet, esetleg küldött kep es egy telefonhivas azert barhonnan a vilagbol megtehetö es en is elvarnam ellenkezö esetben. Legalabb, hogy tudja, hogy jol vagyok es gondolok ra is, amellett, hogy jol erzem magam.

Nem gondolkodom el az arany közeputon, hanem elmeselem neki, hogyan erzem/ereztem magam. Termeszetesen inkabb meselek a kulturalis erdekessegekröl es gyönyörü tajakrol, mint arrol, hogy milyen lanyok flörtöltek velünk... de ez gondolom evidens.


Baratnöm nyilvan nem felhötlenül boldog, ha elmegyek nelküle, de tud nekem örülni. Ezert nem is kell, hogy büntudatot erezzek, ha kepes vagyok barataim tarsasagaban is jol erezni magam.

Ebben azert szerepet jatszik az is, hogy ketten is rendszeresen üdülünk es szabadidönket is tartalmasan eljük. Erthetöen mas lenne a helyzet, ha vele nem mennek sehova, de nelküle igen.

2018. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%

Figyu,en elszorakoztatom. De meg kell biznod benne.:D

N

2018. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Beadagolni? Simán közlöm vele ha megyek valahova. Ha olyan a program hogy ő is kedvet kap hozzá, akkor megnézzük hogy tud-e jönni. Ha nem, akkor simán mondja, hogy érezzem jól magam és ha hazaérek akkor élménybeszámolózunk. És ez persze fordítva is igaz.
2018. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%
És őt miért nem viszed magaddal?
2018. jan. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mert a rokonaimat látogatom rokonokkal.
2018. jan. 31. 09:06
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezt mindenkinek magának kell éreznie. Legyél őszinte. Ne kamuzd be, hogy szörnyű volt, ha nem az. Ha kérdezi, nyugodtan lehet mondani, hogy remek volt. Talán érdemes megindokolni, hogy miért (pl. jaj, ez a program nagyon érdekes volt)... amit nem illik, az a dicsekvés meg a "hú, basszus, mit hagytál ki" meg "a Budapesthet/Szolnokhoz stb. képest mennyire szép/jó stb. hely ez" meg bármilyen gúnyolódás azzal kapcsolatban, poén szinten is, hogy ő itthon maradt... "és történt valami szép dolog a festői Budapesten?" kategória.
2018. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!