Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsátható?

Figyelt kérdés
Ha a férjetek k.rvának nevez minden ok nélkül veszekedéskor?
2018. jan. 30. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Kérdés, hogy megbánta-e, hogy igy nevezett utána? Csak kicsúszott meggondolatlanul a száján, vagy ez már nem az első eset?
2018. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első eset, de bocsánatot kért, de hozzátette hogy ő márpedig nem mondott ilyet. De akkor is nagyon megvisel még mindig :(
2018. jan. 30. 14:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy minden tett megbocsathato, de a szavak azok mely sebet hagynak.

A szavak a tisztelet mutatják, minél normalisab a beszéde meg veszekedés közben is annyira tisztel.

Ha a vitákba kvanak nevez akkor annyira is tisztel.

Mondjuk sok függ attól is, hogy te hogyan nevezed őt ha dühös vagy.

A fiam édesanyja ha mérges volt mindennek lehordott. Soha nem neveztem senkinek és próbáltam tisztességes lenni. De a szavai teljesen eltaszitottak. Most külön neveljük a gyermekünket. És boldogabb vagyok 😃

2018. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

A veszekedés hevében sok mindent mondhat az ember amit nem gondol komolyan.Ennél jóval cifrább kirohanások is előfordulhatnak bármilyen kapcsolatban ahol nem megfelelő a kommunikáció egyi,vagy mindkét fél részéről.Felszínre tör az elfolytott feszültség.

Van aki szótlansággal büntet,van aki a másik fejéhez vág dolgokat.Van aki nyel,van aki felrobban.

Az ilyen kirohanáshoz 2 ember közötti feszültség kell.Ha azt hiszed nincs oka akkor tévedsz.Ne nem szó szerint kell venni feltétlen,de a feszültségkeltésben neked is szereped van.Valamitől ez kirobbant amit nem tudtatok helyrerakni egymás között.


Ha mondjuk nyugodtan mosogattál ő kijött egy pohár vizet inni a konyhába és a semmiből csak úgy leku*vázott akkor nem szóltam:D

2018. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Az ember dühében mond sőt tesz is olyanokat amiket később megbán. Ezért vagyunk emberek, tévedhetünk. Egyébként minden megbocsátható ha a megbánás jelen van.

Ha nincs megbánás, bocsánatkérés vagy tagadás van akkor nem bocsátható meg.

2018. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

de akkoris hogy mondhat ilyet???

ha a ferjem mondta volna ugy szájon basztam volna

kiköpte volna a fogait

2018. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem, aki ilyet mond egy "vita hevében" - persze, kifogásnak jó -, az úgy is gondolja.


Érdekes, anyáéknál 15 év alatt mégcsak hasonló sem cúszott ki, és ha a férjem ilyet mondana az jelentené a kapcsolatunk végét.


Sok mindent elnézek de az ocsmény sértegetést nem.

2018. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
6. Akkor nálatok a zsák megtalálta a foltját... Intelligencia level99
2018. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gondolom ha anyadnak mondanad nem verne pofan nem?


akit szeretunk attol elegge faj foleg ok nelkül

lehet en is azt tennem amit a 6os irt

2018. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Így pontosan lesüllyedsz az ő szintjére. Ő kváz, én verekszem... Tökéletes kombó 😂😂 Sokkal többet ér egy erélyes, magabiztos válasz erre, ami mondjuk fájdalmasabb is mint egy ütés. Én azt szoktam mondani, h “Szarba nem csapok”... Nem süllyedek le senki alacsony szintjére. A megjegyzése is az illetőt minősíti és nem engem
2018. jan. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!