Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható hazugság?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a párom hazudott cirka 1 hónapon keresztül. A hazugság tárgya egy barátja volt, akivel mi nem kedveltük egymást. Ő elvieken megszakította vele a kapcsolatot(nem az én kérésemre) majd kiderül mégis beszélt vele, volt hogy össze is futottak. Nekem végig tagadott mindent amikor fel is jött, még rá is játszott, hogy jobb így neki. Az az igazság, hogy azt megértem hogy fontos volt neki az a barát, de azt nem, hogy hogy volt képes a szemembe hazudni. Ti mit gondoltok erről?
2017. jan. 26. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megbocsátható.

Nem akarta, hogy idegesítsen ezzel téged, meg hogy te őt...

2017. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szimpla konfliktuskerülés, nyilván (okkal, vagy ok nélkül) tartott a reakciódtól. Számomra ez nem a megbocsáthatatlan kategória, meg tudom érteni az okát, de alaposan átbeszélném vele.
2017. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben még igen, de azért jegyezd meg neki, hogy legközelebb inkább legyen őszinte. Viszont akkor neked is toleránsabban kell hozzáállni a dolgokhoz. Fogadd el, hogy vannak barátai akiket te nem kedvelsz. Neked nem kell elviselni őket, de nem tilthatod meg neki, hogy velük is beszélgessen
2017. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a barat a paroddal azonos nemu?
2017. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a baratjaval?
2017. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!