Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet szeretni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet szeretni az ilyen férfiakban?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már hogy nők panaszkodnak hogy milyen volt velük a pasi. Átverte őket, megcsalta, bunkó volt, nem szereti eléggé a nőt stb. És a nő csomó esélyt adott de ennek ellenére tovább csinálja

Nem értem....ha így bánik valakivel egy szerettünk azt elkerüljük. Ilyen belsővel rendelkező férfiban mit lehet szeretni? Mi van emögött? Mi lehet ebnek az oka?


2018. jan. 31. 09:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván nem voltak mindig ilyenek - jól elő tudták adni a hősszerelmest a kapcsolat elején, és a nő úgy beléjük zúgott, hogy képtelen szakítani. Az ilyen, általad leírt pasitípus mesterien ért hozzá, hogy láncoljon magához egy nőt - ez az, amit a rendes pasik nem feltétlenül tudnak.
2018. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát gondolom voltak jó pillanatok is. És a lány ezeket vette a kapcsolat idején előre. Utána pedig már csak a rossz dolgok számítottak szakítás után.
2018. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen nőknek nincs önbecsülésük és kapcsolatfüggők, félnek a magánytól.

23/N

2018. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem h egy ponton túl képes bárki is tűrni ilyet, de egy darabig valószínűleg azért mert nem lát a rózsaszín ködtől, vlki olyat lát benne, aki tulajdonképp nem is létezik és ezért ezeken pedig próbál szemet hunyni és saját magának sem képes bevallani, hogy nem mentséget kell meg kifogást biztosítani ilyenkor hanem tisztán látni és otthagyni már az első ilyen kis apróbb jelnél is akár. Reménykedik egy felállított menstvár mögött mert képtelen elengedni hiába így sérül jobban. A nők egy része sztem nagyon ragaszkodó tud lenni.
2018. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
És igen az ilyen pasik nagy része nagyon jól manipulál, tuti nen egyből azzal kezdte a lánynál h első percben átvágta. Itt van ez a nagyon közel engedlek, nagyon szép percek, legjobb férfi vagyok neked aztán távol löki, már nem az az oldala van amit mutat csak ekkor már reménykedik a nő hogy ez csak emiatt meg amiatt van mert közben ujra közel húzta.
2018. jan. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 Valamilyen szinten ez igaz, viszont nekem még eddig senkim sem volt, most már eljutottam odáig, hogy lejjebbadom az igényeimet, holott egészséges önértékeléssel rendelkezem és kapcsolatfüggőnek sem mondanám magam. Mégis az ember társas lény, igényli, ennyi. 22/L
2018. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Mert a nők pont az ilyen szemeteket szeretik. Ennyi. Aki normális velük, értékeli, tiszteli becsüli őket, azok nem kellenek. Csak az olyan tirpákok akikről beszélsz.

Ez örök igazság.

2018. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak a nők ilyenek. A szerelmes pasik is kaparnak még szakítás után is. Csak ezt persze ti nem látjátok, mert férfiak vagytok. De ettől még nem kell nemek szerint kategorizálni...
2018. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Több, mint 4 évig voltam együtt az exemmel. Durván az utolsó 1,5 évben kezdett el bunkózni. Végül szakítás lett belőle. Arra vártam, hogy majd talán változik. Persze nem változott semmi. Megtanultam a leckét. Bármennyire is szeretek valakit, nem hagyhatom magam szarba se venni. Nehez időszak volt, de már nagyjából sikerült túllépnem rajta. Fáj, de tudom, ez a helyes döntés (a környezetem is így látja). Amire rájöttem: nem őt szerettem, nem belé voltam szerelmes. Én azért a pasiért voltam fülig oda, akit megismertem a személyében a kapcsolatunk elején.

21N

2018. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Mert a nők egy része összetéveszti a magabiztosságot a nagyképűséggel, a határozottságot a bunkósággal, a férfit a taplóval.
2018. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!