Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek miatt vele maradjak?

Figyelt kérdés
Csakis olyan nők,férfiak irjanak,akiket a saját párjuk taszitott bele egy megcsalásba,gondolok olyan dolgokra ahol a férj,feleség teljesen kizárta az életéből,nem törödött vele stb. Történet röviden: 10 év házasság ,1 kisgyerek(5 éves) ...uj kapcsolat szeretővel.ahol a szeretö sokkal többet akar(közös élet,jövö) Érrdemese a gyermek miatt együtt maradni? Vagy tovább álni ahol boldog lehetnél? Kioktato emberek véleményére nem vagyok kiváncsi! Én tudom mit miért tettettem.és azoknak jo akiknek nemkel ilyen életet élniük. Köszönöm
2018. jan. 31. 15:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%
Saját boldogságodat ( és a gyerkőcét) nézd. Ha rossz a kapcsolat és menthetetlen, akkor a gyermek miatt nem szabad együttmaradni.
2018. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
68%

Ítélkezés nélkül kérdezem, hogy szerinted te "együtt vagy" a gyerek apjával, ha közben csalod?


És pontosan miért is hiszed, hogy neki jobb attól, ha olyan helyen maradsz, amit már nem bírsz elviselni?

2018. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne jó a gyereknek egy olyan családban maradni, ahol apu és anyu nem szeretik egymást?

Sose fogom megérteni, hogy páran miért hiszik, hogy ezt a gyerek nem érzi...

Én gyerekként éreztem, hogy a szüleim nem szeretik egymást, és rettenetes volt, mindig azt vártam, hogy végre elválnak és boldogok lesznek mindketten.

2018. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

"saját párjuk taszitott bele egy megcsalásba"

Óriási önámító hazugság. Ha megcsalod a párod, az azért van, mert te saját akaratból dugtál, nem pedig mert kényszerítettek. Sosem indok az, amire te hivatkozol. Ha rossz a házasságod, válni kell, nem suttyó férgeskedni.

2018. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
34%

Nem hallgass senkire, csak a saját és a gyermeked boldogsága vezessen.

Mivel még kicsi, annyira nem viseli meg!

Üdv a klubban, én 8 éve boldogan élek a feleségemmel, aki 8 évvel ezelőtt a szeretőm volt.

Az okok hasonlóak, a gyerekeket én neveltem tovább, a páromnak is volt egy nevelt párja.

Így lett egy boldog nagy család :)

2018. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
*lánya...
2018. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nemtudok tisztán gondolkodni ,nincs kivel leülni megbeszélni ezt a dolgot .akivel csalom azzal 2000 km.re van ..nem találkozom vele személyesen.
2018. jan. 31. 15:10
 8/33 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es ha a te saját lelkivilágodat bántja ez a magatartás amivel én rendelkezem szépen kérlek szedd össze akis gondolatodat és osszad másnak az észt.továbi szép napot kivánok neked.
2018. jan. 31. 15:13
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

2000 km-re van, személyesen nem találkoztatok. Akkor hogy is néz ki ez a megcsalás? Szex chat, meg romantikus gifek küldözgetése? Komoly kapcsolat lehet.

Te pedig erre akarsz új életet építeni a gyerekeddel, akivel az ürge még egyszer se találkozott.

Egészen pontosan ebbe taszított bele a gyerek apja? Hogy csinálj magadból teljes hülyét valami arab herceggel? Külön kérte is? Vagy helyben nem találtál olyan palimadarat, aki bevállal gyerekkel?

Biztos tök jó lesz az 5 évesnek, ha kiderül, hogy az online romantika csak átverés volt, te meg mész az utcára.

2018. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%

"Csakis olyan nők,férfiak irjanak,akiket a saját párjuk taszitott bele egy megcsalásba,gondolok olyan dolgokra ahol a férj,feleség teljesen kizárta az életéből,nem törödött vele stb." Ez a rész pipa.

A 10 év szintén stimmel. Gyerek 3 és fél éves volt akkor.

Szeretőnek nem nevezném, ami volt, egy pasival lefeküdtem 3x, meg 2 másikkal 1-1 alkalommal. (1 hónap lefogása alatt.)

Előtte már szarakodott a kapcsolat, de ami ezeket kiváltotta az utolsó hetekben:

-Beszélgetések pattintása (kifogás mindig volt, most épp miért nem alkalmas, közben volt, hogy elment fürdeni, 1 órát ült a kádban, és a kolleganőjével trécselt.)

-Féltékenység a barátnőmre, hogy vele csalom, biztos egymás p¡náját nyaltuk, míg ő dolgozott.

-Leszerveztem anyámhoz a gyereket 7végére, hogy kettesben legyünk. Ő áthívta a haverokat, hogy iszogassunk...

-Ha 1 hónapon belül nem találok munkát, lehet elköltözni (előtte járt le a gyesem, és pályakezdő voltam.)

-Olyan másfél hét szexkihagyás után közeledtem, reakció: "Ne várd már, hogy 12 óra munka után még meg is ba$$zalak..."


Igazából ez a mondat volt, ami után úgy voltam, hogy akkor majd lesz, aki igen...

(Nem konkrétan a szex hiányzott, inkább csak, hogy valaki figyeljen rám, a közelség...)


Tudom, nem így kellett volna, csak simán otthagyni, de ez így alakult. A legvégén megismertem valakit, vele nem feküdtem le, csak "összejöttünk", és akkor elköltöztem anyámhoz a gyerekkel. (Persze az exnek színt vallottam, elmondtam, hogy megcsaltam, stb.) Az új pasival én nem terveztem az elején semmit, ő lehazudta a csillagokat is az égről, aminek persze aztán bedőltem, mivel pont azt hallottam, ami akkor kurwára hiányzott, belecsúsztam a szarból a még szarabba, de szerencsére nem tartott sokáig.

Exem többször akarta visszacsinálni a kapcsolatunkat, én kevésbé, de mikor elérte, hogy akarjam, ő táncolt mindig vissza. A teljes lezárás, elszakadás a szakítást követő 2 és fél év múlva sikerült. Ezalatt voltak kapcsolataim, neki is, de folyton beleköpködött a levesembe, emiatt én is az övébe.

Akkor jött össze a jelenlegi feleségével.

Először szarul esett, mert előtte összejártunk, de egyben megkönnyebbültem, hogy innentől nem avatkozik a kapcsolataimba, a dolgaimba.

1 hónappal később ismertem meg a párom, most jön a 2. közös baba.

Most elnézve az exem, nagyon különbözünk, abszolút nem passzoltunk. Ha akkor nem így alakul, sem hiszem, hogy sokáig húzzuk.


Bocs, hogy hosszú lett...

2018. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!