Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban sokat költök?

Figyelt kérdés

Részmunkaidőben dolgozom a nappali tanulmányaim mellett, a férjem sokkal jobban keres nálam. A lakbért, rezsit ö fizeti, a saját dolgaim én, a kaját közösen.

Ma szóvá tette, mi az, hogy alig van megtakarításom, hisz bérleten meg telefonon kívül semmit nem kell havonta fizetnem, simán eltehetném majdhogynem a teljes fizum, ö azt hitte, legalább kétszer annyi van, mint amennyi (ö havonta kb annyit tud félretenni, mint én 3 havonta, ha mindne pénzem megtakarítanám a fenti két dolgon kívül).


Jogos?


2018. jan. 31. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem költesz sokat, főleg, hogy a kaját is te fizeted félig, meg gondolom nem keresel hű de sokat részmunkaidős melóval.
2018. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A férjem fizetésének az 1/5-ét,1/6 át kb, tehát nem, nem valami sokat.
2018. jan. 31. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Erre,hogy adjunk normális választ? nem írod le te mennyit keresel nettoban,férjed mennyit keres nettoban? és mennyit dolgozol érte,meg ő mennyit dolgozik?

Meg ha úgy van ahogy le írtad akkor valami igazság rész csak van benne nem hiába mondja hisz a férjed rosszat nem akarhat neked.

2018. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Forintosítva (bár mi más pénznemet használunk itt):

Férj: 660 ezer és 780 ezer között. Heti 40-50 órát dolgozik, mikor hogy.

Én heti 33 órát vagyok az egyetemen, és 11 órát munkában, 120 ezret keresek átszámolva. Plussz ugye egyedül csinálom a háztartást.

2018. jan. 31. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Na, mi van, mégsem jött be a férjem majd segít a suli mellett?


Ciki.

2018. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ameddig ő tanult, én dolgoztam, holott nekem akkor nem volt még diplomám, és sokkal rosszabbul kerestem, de eltartottam kettőnket.

Most fordítva kéne legyen, mert végre tanulhatok.

De igen, csúnya, gonosz, lehúzós nőszemély vagyok, aki csak a párja pénzére utazik -.-

2018. jan. 31. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
De nem írtad le mikre költesz a fenti dolgokon kívül, csak azt, hogy a férjed azt hitte több a megtakarításod.
2018. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!