Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a férjemet,mindennél jobban.

Ezzel egyenes arányoságban felüti a fejét nálam a zöld szemü szörny.

Egyszer külön mentünk,mert félre kacsingatott,de igen létezik még egy esély.

Azóta sokkal jobb a kapcsolatunk,azt eldugtuk a fiók mélyére,nincs vita,súrlodás köztünk.

Nagyon szeretem őt,de ilyenek rám törnek,nem mondom neki mert nem akarom bántani ilyennel,de engem zavar.


2018. jan. 31. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Kacsingass te is félre és kvittek lesztek.Legyetek nyílt kapcsolatban,vagy menjetek swingerezni.

De ha ezek nem is opciók akkor uralkodj magadon mert egy bizalom nélküli kapcsolatnak semmi értelme.

2018. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Az kimaradt hogy amig külön voltunk nekem is volt valakim,hát meg sem közelitette őt.

Mellesleg nem szeretnék mást csak őt,és köszönöm uralkodni fogok/próbálok.

2018. jan. 31. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy valamit jól eldugunk, még nem tűnik el. Téged nyílván azért zavar, mert félre is lépett, így a bizalmad akarva-akaratlanul elillant iránta. Egy félrelépésnek a nyoma nem tűnik el csak úgy. Sok-sok idő kell hozzá, és majd azon kapod magad, hogy csak hevesebb vitáknál kerül szóba. De elfelejteni nem fogod, annyit tudsz csinálni, hogy uralkodsz a féltékenységeden.


31/F

2018. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Felmelegítve a töltött káposzta jó csak! Ez a félredugok újrakezdem ez sosem jelentett jót a jövőre nézve. Te is még agyalsz ezen. És még meg is fog történni! Inkább hagyd el most amíg nem késő!
2018. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem hagyom el!!!!

Nekem is kell alkalmazkodnom,és sokkal jobb azóta a kapcsolatunk.

Mellesleg tönkrement a szakitás margóján,ő,én de leginkább a GYEREKEIM.

Szerintem meg egy nagy baromsag ez a felmelegitett káposzta,mindenki tud változni ha akar,én 1 év alatt annyit változtam hogy életemben nem gondoltam volna.

2018. jan. 31. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Leírtad te magad, hogy mi a baj.

"eldugtuk a fiók mélyére"

Ez egy trauma. Elő kell venni és fel kell dolgozni, mivel eddig ez történt meg.ennyi

2018. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Megbocsátani meg tudtál felejteni nem... Na ezért nem szabad soha visszafogadni azt aki megcsalt. Esetleg amnézia után de az sem egy életbiztosítás meg mi van ha egy idő után beugrik.
2018. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!