Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a flört egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a flört egy párkapcsolatban (másokkal)?

Figyelt kérdés

A ti kapcsolatotokban a másik nemmel való flörtölés belefér? Nem zavar titeket? Ha felmerült hasonló a kapcsolatodban és zavart hogy oldottátok meg?


Az én meglátásom az, hogyha a másik fél flörtöl nem tiszteli a párját.


2018. febr. 1. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sem tolerálnám. Ott valami nem működik jól. Egy jó alapos beszélgetés lehet a megoldás.
2018. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A flörtölés mikéntjétől függ.Lehet flörtnek nevezni egy egyébként teljesen ártatlan ismerősi kapcsolatban történő viccelődést is.

Szerintem onnantól probléma ha vagy érzelmi háttere van a dolognak,vagy testi vonzalmi.

2018. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az a meglátásom, mint neked.
2018. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

A flörtnek is vannak fokozatai, mélységei.

Az ahol tétje nincs a dolognak, kis kedveskedés, a hétköznapok megszínesítése azzal nekem bajom nincs.

Pl. amikor a 70 éves szomszéd bácsi mindig elmondja, hogy ha csak 40 évvel fiatalabb lenne, már férjes asszony és kétcsaládos anyuka lennék. Mindig kapok tőle bókokat és én ezt mindig egy kedves mosoly kíséretében úgy fogadom, mintha teljesen komoly lenne az ajánlat. Aztán csak jót mosolygunk mindketten. Ő boldog, hogy még ma is képes tenni a szépet a lányoknak, én szintén boldog vagyok, hogy valaki ilyen kedveskedő velem. Tétje nincs, komolyan venni nem kell.

De volt rá pl. hogy egy fiú ismerősöm önbizalma a padló alatt volt teljesen, én pedig feltűnően flörtöltem vele, és meg is mondtam neki, hogy nincs oka magába fordulnia, mert én simán lecsapnék rá, ha nem lenne párkapcsolatom. Végül nem tudom, hogy ez mennyit nyomott a latba, de elhívta mozizni a kiszemelt leányzót. Ennek sem volt tétje. A párom az ő barátja is, tudja, hogy nem csalnám meg őt.


Nekem az ártatlan flörtökkel nincs gondom. Van, hogy kell egy kis bók, egy kedves mosoly, vagy jelezzék, hogy még mindig jók, szépek, kedvesek vagyunk, vagy csak kívánatosak. Néha segít tovább haladni. Felvidítani, gördülékenyebbé tenni a dolgokat.

2018. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kiadnám az útját azon nyomban!

22/N

2018. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a flört belefér egy bizonyos határig. Növeli az ember önbizalmát, jókedvét amitől sok felmerülő problémát tudna megelőzni vagy hatékonyabban megoldani a kapcsolatában.

Amíg nem kerülnek terítékre konkrétumok addig nincs benne semmi.

2018. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tettem soha ilyet (férfiként) és az eddigi partnereim sem. Nem fér bele nálam ez egyik részről sem. Ha flörtölni akar férfiakkal, megteheti. Épp csak utána már egyedülálló lesz a státusza.
2018. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha a férjem flörtöl, én is szoktam. Szerintem feldobja az ember napját.
2018. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 exelant ***** válasza:
Nekem is ez rosszul esett mindig , ha páromat flörtölésen kaptam, és számon kértem, és nem értettem, hogy ő mindig el akarta mismásolni a dolgot, ne vegyem komolyan, ő kitart mellettem, hagyjam már a dolgot, ne vegyem ennyire a szívemre. Én ezt viszont nem értem. Oké, hogy férfiból vannak, és a vadászösztön működik bennük, de ha már én nem vagyok kellően jó valakinek, miért nem szakít velem? Ha jó vagyok még, akkor meg miért flörtöl másokkal, s esetleg miért találkozgat másokkal? Engem ez nagyon zavar, ha a párom másokkal flörtölget. De köt hozzá sok dolog, nehéz a végleges szakítás, mert egyébként jó partner, nehéz lenne egy ugyanilyet találnom ismét.
2018. febr. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell balhézni a flörtölés miatt... Inkább add vissza, egy természetesen helyesebb/csinosabb személlyel, mint a párod. Hidd el észbe fog kapni, ha látja, hogy nála sokkal jobbakat is simán megkaphatnál.
2018. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!