Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is többször megtörtént ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is többször megtörtént ez?

Figyelt kérdés
Egyutt voltam valkivel. Amig tartott a kapcsolat addig adták a szépet. Aztán embertelen módon vetettek ennek véget. És még engem hibáztattak, én rólam hazudoztak, engem beszéltek ki. Miközben sosem tettem olyat ami miatt ez jogos lett volna részükről. En vagyok a hibás mert megcsalt mikozbe pont nekem lett volna okom rá. Stb. Persze nem hiányoznak az se érdekelne ha meghalnának. De nem értem ezt a jelenséget.
2018. febr. 1. 19:00
 1/8 A kérdező kommentje:
L
2018. febr. 1. 19:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivan...?

“ Amig tartott a kapcsolat addig adták a szépet.” - Kik?

“ Aztán embertelen módon vetettek ennek véget.” - Kik?

“ És még engem hibáztattak, én rólam hazudoztak, engem beszéltek ki.” - Kik?

“ Persze nem hiányoznak az se érdekelne ha meghalnának.” - Akkor miért releváns számodra a véleményük - bárkik is legyenek ők.

“ De nem értem ezt a jelenséget” - ahogy én sem az ilyen “kérdéseket”.

2018. febr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert Szerinted ki b+? A szomszéd néni? Párkapcsolatok kategoria. Egyertelmu hogy volt pasik.
2018. febr. 1. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Jó,csak először egyes számban beszélsz,aztán többesben,aztán egyesben,aztán megint többesben.


Rosszul választottál,vagy választasz férfit.Én is jártam már így,túl fogod élni.

2018. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tul jo a megfogalmazásban :D
2018. febr. 1. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Bocsáss meg b+, lassan két évtizedes házzasságban nekem ez nem volt egyértelmű, “párkapcsolatok” kategóriában feltételeztem, h van párod, és mondjuk a párod rokonsága, anyódosék, stb... a problémád forrása. B+. De akkor egyértelműen segítsen neked a hóhér, amíg nem tanulsz meg fogalmazni. B+.

#1 voltam, ez egyértelmű. B+x

2018. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
B+
2018. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, velem még egyszer sem történt ilyen.
2018. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!