Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnőm, de együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de együtt buliznánk az exemmel, hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék nem ketten, van egy jó kis társaság és nagyon régen jöttünk össze, és már érik egy italozás. Az exemmel viszonylag jóban maradtunk, néha összejártunk többen mert ő is jóba maradt a többiekkel, én is. Én el akarom vinni a barátnőmet is, hisz nincs rejtegetni valóm, csak nem tudom hogy kéne ezt neki beadagolni, mert enyhén szólva is kellemetlen helyzet. Ti mit tennétek a helyemben?

2018. febr. 1. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, Juli, pénteken összeülünk a barátaimmal iszogatni, tudod az a jó kis társaság, akikkel már baromi régen futottunk össze. Lenne kedved eljönni velem?

Választól függetlenül:

Nézd, azt viszont el kell mondanom, mert nem szeretnék ebből semmilyen problémát, hogy ebben a társaságban Edit, a volt barátnőm is benne van. Tudod, hogy nincs közöttünk rossz viszony, én nem bánom, hogy ő is ott lesz, hiszen haveri szinten tudok csak rá tekinteni. Te mit gondolsz, hogy érzed magad ettől a hírtől?

2018. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó aztán rájöttem, hogy túl paráztam picit, úgy mondtam neki kb ahogy írtad, egész jól fogadta..legalábbis egyelőre.:D
2018. febr. 1. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól tetted. Az enyém annó összevissza szerencsétlenkedett, miközben már rég tudtam a helyzetről.

Majd mikor már nem bírtam tovább nézni a vergődését, szóltam neki, hogy tudom, mi a szitu, és tökre nem érdekel, ne bénázzon már ezen ennyit. ;)

2018. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyes, én a lány helyében nagyon boldog lennék ha úgy lenne tálalva ahogy #1 írta, teljesen korrekt. Azzal még magában nincs baj ha megmaradt a haveri viszony az exével, valamit biztos szeretett benne egyszer. És ebben a sztoriban amúgy semmi sumákolás nincsen, egy társasággal lógtok és a szakítás után senki nem esett ki, az új csajt is fogadja a társaság, teljesen felnőtt dolog. Miért kéne nekem utálnom a párom exét ha nem csúnyán, megcsalva, összetörve szakítottak, és nem látszik semmi jele hogy lenne köztük valami?
2018. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!