Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok ezek után?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt a feleségemmel ebből 5 éve házasok. Nem mondom,hogy olyan nagy szerelem volt a miénk,talán azért is költöztünk össze hamar,mert nem szerettem a szüleimmel lakni mert túlságosan irányítóak voltak. Viszont jól megvagyunk együtt csak én nemigazán kívánom szexuálisan. Egyik kolléganőmmel össze is jöttem titokba ,együttvoltunk 4 hónapig. Vele sokkal jobb volt a szex,viszont az ő stílusát nem bírtam elviselni és inkább a feleségemmel maradtam és abbamaradt vele a viszony.Örültem,hogy megúsztam az egészet,hogy nem derült ki és lelkiismeret furdalásom van a történtek miatt. Többször nem csalnám meg az biztos. De a kérdés,hogy együttmaradjak e vele ,a szex azóta se jó vele,viszont társként jól megvagyunk.
2018. jan. 29. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miket próbáltatok ki eddig, hogy feldobjátok a szexet?
2018. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem próbálod meg megbeszélni vele, hogy lehetne jobb?

Egyébként ha megad mindent, és kitartok egymás mellett jóban rosszban én a helyedben vele maradnék.

2018. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Van gyereketek vagy tervben van esetleg?

Amúgy mivel alapból nem volt nagy szerelem és nem olyan jó a szex, szerintem számíthatsz még ilyen fellángolásokra/kilengésekre. Innentől viszont neked kell döntened, hogy együtt maradtok, de meg van a veszélye, hogy meg fogod még csalni és hordozod a terhet vagy válsz. Azt kell, hogy mondjam, hogy mindenki vágyik a jó testi kapcsolatra, szóval nehéz ügy.

2018. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából a látvány nem tetszik,mert van rajta kb 20kg plusz,nincs az széles nőies csípője,hanem keskeny. Amikor összejöttünk normál súlyba volt akkor jól nézett ki. Többször beszéltem vele erről,ha ingerültebb kedvébe volt akkor aztmondta akinek nem tetszik ne nézzem rám,ha jó kedve volt aztmondja majd próbál változtatni.(azóta eltelt 2 év de semmi változás).
2018. jan. 29. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt megette a fene. Egyszerűbb lenne elválni. Csak idő kérdése, hogy újra félrelépj. Ő sem lehet veled boldog.
2018. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha egymással nem megy a szex (és nem tudtok változtatni sem), viszont társakként jók vagytok, miért ne szexelhetnétek mással? Nem feltétlenül kell ennek megcsalásnak lennie, ha mindketten benne vagytok, akkor nincs baj.


De amúgy tutira jók vagytok társként? Az, hogy "jól megvagytok", azért nem hangzik túlságosan nagy számnak. Annál azért jóval többet ki lehet hozni egy kapcsolatból, mint hogy megtűritek egymást.

2018. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kozosen kellene sportolni . Elsonek sina kis biciklis tura is megteszi ha van ra ido, elvegre kozosen mindig jobb bele kezdeni valamibe mint egyedul.
2018. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs betegsége?

Kapacitása egyébként lenne fogyni? (Pl 12 óra munka + házimunka után nem sokan akarnának még sportolgatni)

Mit mond arra, ha elmondod neki, hogy zavar hogy elhagyja magát?

Ő kíván téged egyébként?

2018. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem ez így nem tisztességes. Titokban félrelépni akár nő, akár férfi csinálja, számomra undorító, gerinctelen dolog. Az más kérdés, ha a felek közösen úgy döntenek, hogy bizonyos megfontolásból együtt maradnak, de mindkét félnek lehetősége van, ha akar, mással szexuális kapcsolatot létesíteni. Az lenne a becsületes, ha őszintén elmondanád a feleségednek a problémát és megbeszélnétek, hogya tovább.
2018. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!