Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom akivel már 2 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom akivel már 2 és fél éve együtt vagyunk Csernus könyvet olvas és elviselhetetlen. Megkergült vagy szakítani akar?

Figyelt kérdés
Most mindennel cseszeget, és magára semmit nem vonatkoztat, csak rám. Alig lehet vele normálisan beszélni. A pszichológus haverjával meg tök jól meg is beszélik, hogy mit mondjon. Kitárgyalnak a hátam mögött, én meg csak lesek ki a fejemből, hogy már megint mit tettem. Ti mit tennétek a helyemben?
2018. jan. 25. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Csernus... No komment...

Én a helyedben fejbedacnám a könyvvel, aztán közlöm, hogy dugja a pszichológus haverját, és rácsukom az ajtót végleg.

Na, ez az, amit te nem fogsz megtenni.

2018. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tükröt tartanék neki!
2018. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Mi van? :D Melyik könyvét olvassa?

És miket csinál/mond konkrétan?


Komolyan kérdezem, mi hozta elő ezt a negatív oldalát.

2018. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Csernus konkrétan egy agresszív ember, több szakértő is nyilatkozta már róla. Ez rég nem az emberek érdekeiről szól, amit ő csinál, hanem a saját egójának a fényesítéséről, image építés a köbön, abban viszont nagyon jó. Régebben én is elolvastam a könyveit, de konkrét, empatikus és gyakorlati tanácsai nincsenek neki, csak fröcsög. Olyan, mint Puzsér.
2018. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Valami cseten ismerkedtek össze. Hogy hogy keveredett oda, abba már nem is akarok belegondolni. Mostanában eléggé hanyagol.


Tegnapelőtt azért elég fura volt, hogy amíg együtt voltunk, a telefonját nem láttam a kezében, de a vécére azzal ment el pisilni vagy 5 percre.


Az nagyon zavar, hogy mindíg talál rám valami jelzőt, pl. hogy én ráakaszkodok meg ilyenek. Eközben alig találkozunk, és múlt hétvégén is együtt lehettünk volna, de lerázott.


Telefonban is iszonyú se.ggfej. Meg persze folyton elfoglalt.


A férfit vagy a nőt olvassa, nem emlékszem. Amelyikben mindenki két lábon járó puhap.cs vagy p.ci.

2018. jan. 25. 19:13
 6/22 anonim ***** válasza:
Hogyan zajlik pontosan amikor cseszeget? Mennyire indulatos?
2018. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan mit vársz tőlünk ? Ha csak beszélni erről akkor ok. Ha a kérdésed célja a megoldás megtalálása akkor illene magadtól megkérdezni hogy kell e ez neked , van e kedved ilyen marhasagokra időt és energiát szakítani. A kérdésre a válasz hozza magával a megoldást is
2018. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Az komoly. Olvasd el te is a könyvet és mondj neki jobbakat :D Amúgy itt szerintem több van, minthogy rájött a megvilágosodás ...
2018. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
11%

Azért a biztonság kedvéért gondold át, hogy nem nyelt-e túl sokat ezalatt a két év alatt tőled. Ha nem, akkor gondolkozz el, hogy kell-e ez így, ha még igen, akkor itt az ideje változtatni.

31/f

2018. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Próbál nyugodt lenni, az látszik, de szerintem megjatssza.

Amikor múltkor "társfüggő" lettem hirtelen akkor elmagyaráztam neki, hogy a heti fél napra nem tudok komoly kapcsolatot építeni, és szeretnék összeköltözni, meg ilyenek. Itt a részéről az a baj, hogy nem tud leválni anyuciról.


Elmondtam neki, hogy én kettesben képzelem el a párkapcsolatot, nem egy anya és a gyereke értelemben, hanem nő-férfi értelemben. Na ettől kezdve irányítani akarom őt, és rá vagyok szállva. Meg neki több tér kell.

2018. jan. 25. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!