Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom de nagyon önzően viselkedek mindig vele. Hogyan tudnám ezt javítani?

Figyelt kérdés

Elég jól meg értsük egymást,ő az életem szerelme, vele képzelem el a jövőm.

Mindig ki kéri a véleményem, próbál figyelmes lenni velem, gyakran át ölel, puszilgat stb.. Ha említek neki egy dolgot ami nem tetszik változtat rajta, persze vannak neki is rossz tulajdonságai pl:hamar ideges lesz, türelmetlen, néha csámcsog és szűrcsöl próbál javitani ezeken csak nem mindig sikerül és ez is nagyon zavar.

Én elég önző akaratos lány vagyok, szeretek irányítani és szeretem ha mindig az van amit én akarok, ha oda megyünk ahova én akarom stb.

Nem vagyok rá tekintettel sokszor és tudom hogy ez nem jó meg nem is erdemli meg ezt a viselkedést tőlem többször el határoztam hogy figyelmesebb leszek vele, jobban ki mutatom majd hogy szeretem (én nem szoktam puszilgatni, ölelgetni csak ő, amit el is várok tőle pedig en nem adok ilyesmit neki) de nem sikerül csak néhány napig, utána ugy viselkedem mint azelőtt.


Mit tegyek hogy ezen javitsak?

Az értelmes válaszokat köszönöm előre is



2018. febr. 1. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha először is nem másban keresnéd a hibát hogy ő változtasson már jó lenne, hiszen az ő tökéletlenségei hogy szürcsöl téged zavarnak, de azért az ha külső szemmel nézed hogy nem öleled meg, vagy akaratoskodsz mérföldekkel előzi meg az ő hibáit.


Magadban kell tisztáznod a dolgokat.


Nálunk is kb hasonló a helyzet, de én már nem fogom sokáig bírni. Reménykedj hogy a barátod nincs így. Változtass amíg nem késő, én már nem hiszem hogy kivárom ezt nálunk.

(Egy hasonló kapcsolatból a fiú)

2018. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Te ilyen vagy és ö ilyennek szeret. Ha elege lesz belöled (Talál kevésbé selejteset.) majd otthagy.
2018. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Náha csámcsog és szürcsöl? Úristen mekkora problémák!

Hogy mit tegyél? Legyél kevésbé ilyen... mást nem nagyon lehet a semmin és ezen kívül.

2018. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Az alap kérdés hogy mindketten jól érzitek e magatokat abban a kapcsolatban... Ha sok mindenben meg tudtad változtatni akkor valószínűleg még több dolog lesz.

Lehet hogy te bűntudatot érzel azért hogy így viselkedsz vele a kérdés az hogy Őt ez hogy érinti. Van akinek kifejezetten tetszik(submissive).

Legjobb lenne beszélnetek erről és ha mindkettőtöknek okés így akkor irány egy femdom oldal és lehet további ötleteket gyűjteni.

2018. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Na a szürcsölés az nekem is a halálom. Nagyon prosztó viselkedés. Össze se jönnék olyannal, aki ezt csinálja.
2018. febr. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg olyannal nem, aki nem tud helyesen írni. A hideg futkos a hátamon.

Kérdező, gondolj bele, lehet ez meg őt zavarja, de nagyon, mégse mondja...

2018. febr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Életed szerelme, de azért úgy bánsz vele, mint egy ronggyal. Szerencsétlen srác, el se akarom képzelni akkor milyen leszel vele, amikor elmúlik a rózsaszín köd.. Bár, legalább észrevetted, hogy ilyen szemét vagy vele, ez egy jó kezdet. Magadon kell dolgoznod, méghozzá sürgősen. Először is sürgősen gondolkozz el ezen a kettős mércén, amit művelsz (tőle elvársz dolgokat, amiket nem adsz meg neki - milyen jogon? Hogy van hozzá képed?!) utána pedig kezdd el az önuralmat gyakorolni. Valszeg ezen az irányítgatós, végtelenül önző személyiségeden jóval nehezebb lesz változtatni, de ha megtanulod tudatosan kontrollálni az érzelmi kitöréseid, akkor sokat javíthatsz rajta.
2018. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk eről azt mondta el fogadja hogy en nem vagyok annyira erzelgős mint ő vagy ha nem annyira tudom ki mutatni az erzelmeim csak ne legyek igazságtalan vele,és ne viselkedjek úgy ahogy eddig, ne parancsolgassak. Dolgozom rajta hogy javuljon a viselkedésem ma: én kértem meg hogy találkozzunk mert hiányzik, és csináltam neki sűlt krumplit és oda bujtam hozzá mikor filmeztűnk. (Gáz de eddig nem csináltam ilyeneket, és meg is jegyezte hogy jol esik neki )
2018. febr. 2. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!