Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm elég rossz az ágyban?

Figyelt kérdés

Nálunk nem a szex mennyiségével van a gond, hanem a minőségével. A barátnőm mindig benne van a szexben, bár kezdeményezni nem igazán szokott. Azt mondja élvezi, de én semmi lelkesedést nem látok rajta. Ha felvetek valami újat, akkor beleegyezik (semmi extrém dolog), de magától sose jut eszembe semmi újítás. Ha rajta múlna, csak csókolózás lenne és misszionárius póz. Az orál se jut eszébe magától, tőlem se kéri hogy csináljam neki, pedig ha csinálom, mindig elmegy közben. Második menetre sose kapható, mert akkor ő már fáradt. Olyan mintha az egészet csak azért csinálná, hogy a kedvemre tegyen, és ez elég lehangoló.

Mit csináljak hogy egy kicsit kezdeményezőbb legyen, és jobban kívánja a szexet?


2018. febr. 2. 20:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
47%

Hmm,mintha rólam beszélt volna a kérdező az egyik kapcsolatomba!


Sokszor megkaptam,hogy unott fejem van,mint aki nem is élvezi.Orálisan soha nem hagytam,hogy Ő kényeztessen.Viszont arra,hogy én Őt úgy kellett rávezetnie mint valami szűz kislányt. Aztán idővel végűlis ment már,s mondta h nem is érri mitől féltem.bár magamtól soha nem kezdemenyéztem.

2018. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%

Elöző vagyok,valamiért elküldte.


Nagyon zárkozott vagyok,ès sajnos sok idő kell mig megnyilok a másiknak.Illetve szerintem azért kell ehhez a párom is,és sok-sok alkalom,hogy minnél közelebb kerüljünk egymáshoz.


Belegondolva minden párom mást hozott ki belőlem.


Ha van kedved irj,hátha jutunk valamire! :)

2018. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elöző pasimmal nekem is ez ment. De nálunk az volt a baj hogy nem volt egyszerűén olyan férfias.. Nem arra értem hogy kicsi volt a pénisze (de az volt) hanem a viselkedése. Nem indultam be tőle. Untam az egész aktust.
2018. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze vannak kivételek, de szerintem a legtöbbször vagy a minőség van meg, vagy a mennyiség. Én is tudom magamról, hogyha sokat szexelünk, egy idő után már nem olyan érdekes, nem olyan izgató. Mint ahogy imádom a rántott sajtot is, de bizony ha 7 napig mindennap azt hoznának nekem ebédre, a 4. nap körül már nem lennék tőle izgatott, hogy hú de szuper, rántott sajt. Megenném, mert azért finom és szeretem, de semmi különös. Még arra se venném a fáradságot, hogy egy tartárt összedobjak mellé, pedig nem nagy kunszt, és milyen jó együtt a kettő.

Bezzeg ha egy hétig nem tudnék rántott sajtot enni, akkor bizony nekiállnék magam a panírozásnak, megsütném és nagy örömmel enném meg, alig várnám.


Bocs a kajás példáért, ez jutott eszembe :)


Amúgy a nőknek az izgalomhoz sokkal fontosabb a biztonság, a lelki kötődés, az, hogy kicsit szeretgesd, beszélgess vele, mutasd ki az érzéseidet. Ezen a fronton is bele kéne gondolni, hogy minden rendben van-e.

2018. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

Mar 4x felett nemi tapasztalattal a hatam mogott azt tudim irni hogy a szenvedely elengedhetetlen kelleke nalam a kapcsolatnak DE csak azzal tudok szenvedelyes lenni akihez nagyon erosen kotodom, nagyon szeretek es teljes az osszhang lelkileg. Az exemmel pont olyanvolt amit leirtal a bnoddel, de magamtol nem kivantam csak ugy megvolt. A mostanihoz odabujok, hozzaerek es mar tele vagyok vaggyal es soha nincs hogy nincs kedvem hozza es elegge eros jele van annak hogy elvezem is.

Szoval koztetek lehet pont a melyebb erzelmek hianyoznak....

2018. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

Érzelmek nélkül nincs jó szex, csak valami testedzés amit annak próbáltok hívni. Ha a párom nem kezdeményezné a szexet, akkor egy ideig kivárnék, hagynék neki egy kis időt arra, hogy észrevegye magát. Ha ez nem jönne be, akkor sajnos tovább lépnék,mert nem rajtam járnak a gondolatai.

Lehet valaki szex terén teljesen sub beállítottságú, nőben nem is olyan ritka, de nem lehet teljesen egyoldalú a kezdeményezés mert attól monotonná, erőltetetté válik.

A mostani páromba azért szerettem bele,mert szó szerint az agyamat b...szta meg, egészen extrém helyeken jön rá a szexelhetnék, strand, lift és még sorolhatnám....nem sablonos.

2018. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem egy buja szexistennő. Bár azt hozzá kell tennem, hogy nekem is volt olyan kapcsolatom, amiben ilyen kis szüzike voltam, mert ennyit váltott ki belőlem a párom szexuálisan. Pedig egyébként simán mászok állandóan.
2018. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem az európai nők fele ilyen sajnos... A másik felük meg vagy hűtlen megcsalós vagy csak az alfa hímeké. Aki meg átlagos férfi kifogja a kivételt azt irigyelem szerencsés mázlista.
2018. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Sajnos én is így vagyok, nem tudom kérdező, hogy közben mi alakult nálatok. Én 25 éves lány vagyok, és a párommal 2 éve vagyunk együtt. Szerintem csinos vagyok, és jól megvagyunk, megvan a lelki kötődés is. De sajnos a párom nem közeledik hozzám, csak olyan havi 2 alkalommal, addigra meg már totál kivagyok... és a legutóbbi időben olyat tettem, ami totál megalázó. Könyörögtem a szexért. Könyörögtem, hogy végre dugjon meg, mert nem bírom már.. és ettől csak még rosszabb lett, ezt ilyen csesztetésnek vette és már csak azért sem ér hozzám. Ez az egész egyre rosszabb, és nem tudom hogy most ő ilyen, hogy ennyire nem izgatom fel, vagy velem van a baj? Elég vad vagyok az ágyban, vannak ötleteim is, hogy máshol kéne, kicsit spontánabban, de azokat hülyeségnek tartja. Arra hivatkozik, hogy ő mindig mindenkivel ilyen volt. Én ezt tényleg nem értem, én nem tudok enélkül élni. Szeretem, imádom őt, lelkileg is megvagyunk mindent meg tudunk beszélni, együtt élünk, már lassan az esküvőt is tervezzük, de ez az egy nem klappol, lehet a 10 év korkülönbség miatt? De 35 évesen még nem olyan öreg, hogy ne akarjon szexet.. itt akkor is valami másról van szó, nem tudom. Már azon is gondolkoztam hogy én nem vagyok elég jó, de ezt meg sosem mondja, azt mondja nincs velem semmi baj. De már nem tudok tényleg mire gondolni. (más tuti nincs neki). Hogy lehetne egy férfit rávezetni arra, hogy pl. egyszer ne a hálóban csináljuk? Arra vágyom hogy kapjon el hátulról a konyhában, mint egy igazi férfi..és ott tegyen magáévá. De ha megkérem erre, az már nem olyan.. vagy ha én kezdeményezek, akkor nem ő kap el a konyhában, hanem én őt, az kicsit más. Én attól indulnék be nagyon ha ez neki jutna eszébe. De soha nem fog...
2018. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Utolsó, sajnos tudom miről beszélsz. Nekem a barátnőm,ilyen. És lassan, bele fogok őrülni. Kitartást, kívánok és remélem megoldódott a dolog. 26/F
2021. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!