Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon valaki "csupa jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon valaki "csupa jó szándékból" irogat nekem, hogy ne bukjak le a parom elött! Na de nincs is szeretőm! Kitudom deríteni ki szórakozik? 😠

Figyelt kérdés
Valaki rám írt,hogy ne menjek el egy bizonyos randira,mert csapda lesz!Na de nem is volt randim.A párom itthon dühöng,nem hisz nekem!A parom elött írtam az illetönek,hogy küdje el az elérhetőségét,mert a férjem beszélni szeretne vele!De ezt már nem tette meg.Az üzenetekből kiderül ismer minket,de a facebook fiókja mégis gyanus!Olyan érzésem,érzésünk van,hogy álprofilla van dogunk,valaki hamis prifil mögé bújt.Valahogy ki lehet deriteni,pontosan honnan jonnek az uzenetek??!Mar olvastam olyant,hogy talán IP cím alapján be lehetett azonosítani..na jó,de magánszemély hogy???!

2018. febr. 3. 15:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De ha feltörik a fiókját,abból még nem fogom megtudni ki van valóban mögötte!És akkor sem ha beijjesztem!Van egyáltalán módja Facebookon,hogy ki lehet deríteni?! 😔vagy annyira védve vannak az adatok??!Amúgy most megnéztem a saját IP címem,és az nem a pontos Város mutatja.Nem sokkal lő mellé,a megye stimmel.
2018. febr. 3. 17:05
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez engem is érdekelne.Ha van valakinek rendőr ismerőse,azt meg tudja kérni,hogy nyomozza le neki privát?!Azt megtehetnék????
2018. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Máris nyerésre áll, mert még mindig ezen pörögsz.

Tilthatod, a gyereked is... jelentheted a face-n, nem szaroznak annyit, mint a "jogállam"

Fog csinálni másik kamuprofilt, azzal meg ne foglalkozz semmit.

Nincs arra mód, hogy megtudd az IP-t, és azzal is mit kezdenél?

2018. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én értelek kérdező!

Könnyű mondani, hogy ne foglalkozz vele. De ez nem ilyen egyszerű, pontosan azért amit te is írsz. Hogy lehet hogy jól ismered, naponta rád köszön, mosolyog, közben ezt műveli.

Nekem pár éve volt hasonló esetem, telefonnal. Hívott, zaklatott, fenyegetés nem volt, csak zaklatás.Rejtett számról. Hosszú ideig, végül már naponta, kétnaponta. Végül feljelentettem. Megtehettem volna, hogy többet nem veszem fel a telefont. De tudni akartam, pontosan ez okból, mint te. És aztán igen, kiderült olyan volt, akivel naponta egymásra köszöntünk, bár azon kívül más kapcsolat nem volt közöttünk.

2018. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Segitett a rendorseg annak ellenere,hogy nem volt fenyegetés?
2018. febr. 4. 08:12
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Elektronikus rendszerek feltörésének, működése megzavarásának szándéka miatt bejelentést tettem a rendőrségen a kérdésedre hivatkozásul.


Segítő szándékomat értékeld kérlek amennyiben kopogtatnának nálad.

2018. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, segített. Abban az évben jött az be januártól, hogy a zaklatás bűncselekmény, tehát büntetendő. Rövid időn belül hívtak, hogy megvan.

14-es voltam

2018. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!