Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom lelépett haverozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lelépett haverozni, anélkül hogy megbeszéltük volna, nagyon össze vesztünk, mi legyen?

Figyelt kérdés

Egész héten nem is találkoztunk, mert ő éjszakás volt. Hétközben is beszéltük többször is, hogy hétvégén pihenünk meg filmezünk. Reggel ugye eleve sokáig aludt, utána telefonozott, majd közli, hogy ő este megy be a haverjával kocsmázni. Már eleve rosszul esett, hogy meg se kérdezte, hogy "nem baj, ha filmezés helyett inkább a haverommal mennék?"... Aztán mint kiderült, ő hívta a haverját... merthogy most van a városban, hazajött a szüleihez... azért mert a barátnőjének programja van...

És nekem totál az jön le, hogy a haverja az teljesen a barátnőjéhez igazodik (akkor megy el a barátommal, ha a csaj nem ér rá, amúgy együtt vannak), az én párom meg lesz*r engem, "ráugrik" a haverjára, amint alkalma van, és még csak meg se kérdez... És sajnos volt már ebből régebben is probléma, mondtam ha nem fejezi be, akkor szakítok, így már nem járt be annyit, de szerintem csak azért mert a haverjaik eleve nem akartak menni, mivel a barátnőjükkel vannak amikor csak lehet... Kértem szépen, hogy ne ezen a hétvégén menjenek, hanem a jövőhéten, vagy bármikor, mert akkor én is úgy készülök, de neeem, mert a haverja most van itt (mert most van épp dolga a csajának). És most megnyugtatta magát olyan szöveggel, hogy ő nem papucs, én meg ne mondjam már meg neki hogy mit csinálhat és mit nem, majd fogta magát és lelépett...

Nagyon rosszul esett... Nektek mi a véleményetek erről a helyzetről? Ti mit tennétek? Így én most filmezek akkor egyedül, de nagyon megbántott... :(


2018. febr. 3. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én elmennék a helyedben barátnozni. :D
2018. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Én azzal hozakodtam volna elő, hogy a hétvége több napból áll. Nem így van?

31/f

2018. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Hát ha hajnalban jön haza, másnap meg alszik délig, azzal aztán ki vagyok segítve... De nem is azzal van a baj, hogy elment, hanem ahogy elment...

2018. febr. 3. 17:36
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Tőled én is lelépnék... örökre.
2018. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogy a haverjához ment és nem máshoz? Amúgy meg ha ez visszatérő eset lenne, én nem filmeznék ma este, hanem csomagolnék. Vagy a saját cuccom, vagy az övét, attól függ ki van kinél.
2018. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én otthagynám, nekem ez nem fér bele. A mikénttel van baj itt is.
2018. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Érthető, hogy rosszul esett, de gondold végig egy kicsit a barátod szemszögéből is. Most van itt a haverja. Veled gyakrabban tud találkozni. Még nagyon sok hétvégét együtt tölthettek. Írj rá egy sms-t, hogy sajnálod a kirohanásodat, érezze jól magát. Ne rontsd el a szórakozását. Te is menj el valamerre. Kapd össze magad, menj el egy moziba, étterembe, akármi. Fogadd el, hogy ez a hètvége most nem rólad szól. A szakítással valò fenyegetőzést meg hagyd abba. Gusztustalan dolog. Próbálj meg felülemelkedni a sérelmeden. Te is sokkal jobban fogod érezni magad.
2018. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem a Kérdezőnek kéne a pasija helyzetébe gondolnia magát. Írta a Kérdező, ez már nem az első eset, korábban is volt ezzel probléma, ergo ez nem egy olyan dolog, hogy ha nagy ritkán előfordul akkor csak úgy szemet huny felette az ember.

Nekem is rosszul esne, ha beigéri a közös progamot, miután egész héten nem tudtunk együtt lenni, aztán pedig csak így lekoptat. A minimum egy "szivem, nem lenne baj, ha elmennék a Józsival este? holnap/jövőhéten bepótoljuk, ígérem" lett volna.

Én holnap elbeszélgetnék vele, ez rendkívül bunkó viselkedés. Meg kellett volna beszélni normálisan, és kompromisszumra jutni, nem pedig így lelépni a haverral.

2018. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7-es, szerintem te nem olvastad el rendesen a körülményeket, vagy annyira lazán fogod fel a dokgokat, hogy ezek neked simán bele férnek.

Nem az a baj, hohy változott a program és haverozik, hanem ahogyan történt ez a dolog. Nem az a módja, hogy bejelentem, hogy megyek, és telibe sz..om, hogy a másikkal mit beszéltem meg, és mikor látom, hogy megbántom a társam, abba is sz..ok bele, és megyek mulatni. Ez a nagyon gusztustalan.

Biztos, hogy eszembe nem jutna meg nekem bocsánatot kérni tőle.

2018. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi legyen? Ne legyél otthon mikor hazaér. Barátnőnél alvás és ott filmezés. Telefon kikapcs és majd csak kora délelőtt vagy ebédre hazatipegni.

Szemet-szemért.

2018. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!