Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszat csináltam? Megbeszéltü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat csináltam? Megbeszéltük hogy ad kölcsön, elfelejtettük, fogtam magam és elhoztam.

Figyelt kérdés

Már 1-2 hete kérdeztem a barátomat, hogy majd mára adna-e kölcsön ötvenezer forintot, aztán hétvégén visszaadom, nagyon fontos lenne. Mondta hogy persze, nem kérdés, csak mondjam mennyi kell és ad szívesen, nyilvánvaló hogy segít, stb. Tegnap is emlegettük, mikor nem voltunk még otthon, hogy nehogy elfelejtsük. Persze mire hazaértünk hozzá, addigra mindketten elfelejtettük, és csak ma reggel jutott eszembe, mikor ő már elindult munkába, én meg készülődtem induláshoz.

Mást nem tudtam tenni, kiszedtem annyit a pénzéből és elhoztam, hagytam neki egy cetlit hogy mi van.

Megbeszéltük előre és vissza is fogom adni hétvégén, mégis bűntudatom van miatta.. Szerintetek rosszat tettem? :/


2016. dec. 5. 13:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem hívtad fel, hogy akkor áll e az ajánlat és elveheted e a pénzt?
2016. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Munkában vagy vezet, vagy könyékig maszatos, nem igazán szereti, ha telefonálgatnak neki.
2016. dec. 5. 13:56
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagytok közös kasszán a leírtak alapján. Ebből kiindulva ezt most le kellett volna tojni és felhívni. Ez az egyenes.
2016. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Költőnő? ***** válasza:
91%
Sms legalább...?
2016. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
majd ledolgozod neki az ágyban
2016. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Ha ott lettem volna hozhattuk volna a tv-t meg a hűtőt is
2016. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
az ilyen pénzes csávóknak fadobozos tv-jük van,azon is spórolnak
2016. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Jaj Istenem :D Szerintem ez igazán nem nagy dolog , aranyos vagy hogy lelkiismeret furdalásod van miatta. Nem tettél semmi rosszat nyugi, tök normálisan cselekedtél , én biztos nem haragudnék rád még akkor sem ha nem adnád vissza :)
2016. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászoló is bizonyitja hogy egy pasi mindent megtesz a lyukért,még bankot is rabol ha kell
2016. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9-es, te bolond vagy... xD Értem, amit mondani akarsz, de ehhez a kérdéshez nagyon nem passzol.

Kérdező, semmi rosszat nem csináltál, hiszen megbeszéltétek előre. Az picit fura, hogy egy sms, vagy messenger/viber üzenet nem jutott eszedbe, de akkor sincs ebben semmi, hidd el! Nyugi... :)

2016. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!