Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy sz*sz*lis együttlét több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sz*sz*lis együttlét több éves házasságban mennyi ideig tart? Igaz az, hogy egy hosszan tartó házaspárnak csak 1.2 percig, míg egy idegennel ez órákig is lehetséges?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szexuális.
2018. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én arra lettem volna kíváncsi, hogy az elő utójátékok nélkül amikor a hüvelybe teszed a farkadat na az úgy mennyi idő az elélvezésig, És mennyi idő kell a hüvelyi orga*mushoz, mert az fehér holló az életben.
2018. febr. 3. 19:03
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

Basszus, írd már le magyarul!

Szex, orgazmus, szexuális. Nem csúnya szó egyik se, át fogja engedni a káromkodás szűrő.

Azt is, hogy dugás, szopás, nyalás vagy pina.

Tanuld meg nevén nevezni a dolgokat!


Hosszú házasságban az a jó, hogy a hüvelyi orgazmus se fehér holló, és egy jól elkapott hangulatban 5 perc alatt összejön. De amikor akarunk, akkor tudunk órákig is dugni. Úgy ismered a másikét, mint a sajátodat. Kedved szerint izgatod fel, nyújtod el, vagy sürgeted az orgazmusát. Ennek hála sokszor sikerül egyszerre elélvezni. Ilyen idegennel szexelve egyszerűen nincs. Mint két összeszokott táncos, aki ismerős zenére táncol.

2018. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%
Én már voltam "hosszan tartó házaspár" - semmi ilyesmi nincs, akinek meg még 10 nője se volt, ne itt fejtse ki...
2018. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!