Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Morbid ötlet lenne, ha harmadi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morbid ötlet lenne, ha harmadiknak a mostohanővéremet vonnánk be?

Figyelt kérdés
Ki akarjuk próbálni hármasban a barátnőmmel...És az igazat megvallva, a "nővérem" mindig izgatott, amikor tengett lengett előttem!(Ő egyáltalán nem testvérem,szóval se az anyánk, sem az apánk nem egy!)És felmerült bennem, ha már megcsalni nem akarom vele a bnőmet(amit már megtehettem volna)mi lenne ha bevonnánk? Komoly válaszokat pls, tudom hogy egy két embernek ez nagyon furcsa! Előre is köszi!20
2010. jún. 6. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
morbid
2010. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Sigmund Fread szerint, ha valaki közeli hozzátartózójával szexel, az aszexuális lesz, pszichés gondokkal, mivel a szuperegoja nem tudja feldolgozni az eseményt.
2010. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
morbid..de a te döntésed.. én már alapból kizárom a 3-ast
2010. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Morbidnak biztosan morbid, de szerintem bevállalós, bár te tudod hogyan fogadnák a csajok.


A mostohanővér izgat téma alapvetően nem kell hogy bizarr legyen végülis egy idegen ellenkező nemű... annyi a közös hogy együtt nevelkedtetek. Ez még előny is lehet.


Ha meg még a barátnő is akarja akkor végképp meg kell próbálni.

2010. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Fel kell ülni a triciklire. Ilyenen ne habozz, Nem biztos h lesz több esélyed.
2010. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ó hogy b@sznád meg. Sokan irigyelnek most, elhiheted.


Persze, hogy vonjátok be. Ilyen lehetőség egyszer adódik az életben.

2010. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy irigyelhetjük öt, föleg ha a csajok belemennek :P Sok sikert :D
2010. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 AfroAmerikai ***** válasza:
egyet értek az előttem válaszolóval
2010. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Freud*
2010. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát próba szerencse. Bár szerintem ilyenre alkalmasabb egy mindkettőtök által ismeretlent bevonni, a későbbi félreértések/megbánások/stb miatt.
2010. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!