Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a megfelelő megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés
Párom kapcsolatunk eleje óta háztartásbeli. Munkahelye nem volt soha. Egy ideje elvárja és az orrom alá dörgöli hogy nem csinálok itthon annyi mindent mint ő. Erre az volt a válaszom hogy nekem 11 óra megy el munkával naponta. Itthon max 2 óra minden egybevéve. Nehogymár elvárja hogy hazaérve a fele házimunkát megcsináljam. Kint a kertben amúgy is minden az enyém. De szoktam bent is teregetni mosást betenni mosogatni főzni. Néha takarítani. Szerintetek keveset dolgozom?
2018. febr. 4. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem magadban keresd ha hibat. Ha te tartod el cserebe szerintem elvarhato hogy o tegyen vegyen otthon...? Nemtudom en nem tennem szova ha haztartasbeli lehetnek. Bar ez lenne az ossz munkam hogy mosok fozok takaritok. :D igyis meg kell csinalni de munka mellett? Kegyetlen.
2018. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

Én már azt nem értem,hogy miért háztartásbeli?

Manapság már gyerek mellett is dolgoznak a nők, kivéve ha annyira jól álltok anyagilag és Te is ezt kérnéd Tőle (bár én akkor se maradnék otthon).


Vannak gyerekeitek,hogy annyi dolga van egyébként?


Én a helyedben tiszta vizet öntenék a pohárba. Menjen el Ő is dolgozni (ha egészséges), még ha rész-munkaidőben is, és akkor közösen viszitek az otthoni feladatokat is.

2018. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthon van egész nap, eltartod, de még takarítani sem képes. Bravó, nagyon jól választottál!
2018. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg fiatal vékony és szexi volt akkor ezt a kérdést még nem jutott eszedbe kiírni ide, sőt lehet akkor még gálánsan a házimunkától is eltiltottad
2018. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, okés, ez nekem nem férne bele. Kidobnám a francba, hülye liba.


Én is htb vagyok, mert nemrég bocsátottak el, és még nem találtam új melót, de eszemben sincs a páromat bhogatni hogy miért nem takarít pl.

Mikor én vagyok otthon.

2018. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Kommentelő. Most sem öreg és nem is ronda. De régebben nem követelőzött ilyen dolgokat. A belét kidolgozza az ember hazaérve a 3 kislányom már otthon van akikkel elmegy az idő. Nem hiszem hogy nagy kérés hogy napi szinten fordítson 2 órát a háztartásra hogy mire én délután 5 fele hazaérek,már ne kelljen ezzel foglalkozni.hétvégente meg kiveszem a részem én is bőven a dolgokból
2018. febr. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!