Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csak este ér rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csak este ér rá találkozni velem. Ha szóváteszem, ordít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden szép és jó volt, egészen 3 héttel ezelőttig.

A barátom koleszos volt, de abba hagyta az egyetemet, passziváltatta magát és haza jött.

A lényeg, hogy CSAK este ér rá találkozni velem. Könyörgök neki a napközbeni programért, de sosem jó.

Mondok példákat:

megbeszéltük, hogy szerdán elmegyünk Pestre sétálni, egész napos program. Mivel esett, beültünk délelőtt kávézni, utána haza is vitt, és egész délután a szüleivel volt.

Csütörtökön reggeliztünk, amikor közölte, hogy rögtön öltözni kell mert várja őt az apja, úgyhogy haza kellett mennem, este találkoztunk megint.

Nem voltam vele péntek szombat vasárnap, ma pedig, amikor megkérdeztem, mikor ér rá, megint este.

Felvetem neki, s elkezd velem kiabálni, hogy elege van abból, hogy én korlátozni akarom az ő idejét, és gyomoridege van attól, hogy nem csinálhat programot mert én hisztizem.Hiába mondom neki, hogy egy héten két TELJES napot szeretnék, nem estéket, rém ordít, és nem lehet megbeszélni.

Múlt héten találkoztunk este 7-kor, és közölte este, hogy neki reggel programja van, a szüleivel beül valahova kajálni, de ha nagyon éhes vagyok akkor elvisz engem. Mondom kössz, ebből nem kérek.

Ez megy folyton.

És ha szóvá teszem szerinte én lekorlátozom őt mert ő minden szabadidejét velem tölti és nem találkozik mással)tény és való, más emberekkel nem találkozik, tehát nincsenek haverok, más lány, stb).

Kezdem azt érezni ennek vége. Ma reggel is beszéltünk, és elkezdett veszekedni, hogy neki mennyire elege van az én viselkedésemből.


2018. febr. 5. 10:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a szülei az eltartásáért cserébe egy csomó feladatot bíznak rá, azért nem ér rá napközben.
2018. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Hagynám a francba, ha emiatt leorditja a fejed
2018. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg elege van belőled,készülj a szakításra.
2018. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Ordíts vissza! Most komolyan...hogy tudsz együtt lenni egy olyan előemberrel, aki nem tudja értelmesen elmagyarázni, hogy épp mièrt nem ér rá?
2018. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem tud leválni a szüleiről? ELéggé gáz. Figyeljetek lányok, ha nektek elég tud lenni, hogy ilyen veréb partnereitek vannak, akkor ne is várjatok olyan férfire, aki majd normális lesz és megbecsül titeket utána, mert nem fogjátok értékelni! Nem szeret a krapekod, ez nyilvánvaló. Gondolom csak megtölt, mint egy pulykát kanos napjain, aztán lepattint.
2018. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam először, de nem.

Ilyenek a dolgai: felhívni telefonon valakit, az Apját elvinni autóval fodrászhoz(az Apjának is van autója és tud járni meg mozogni meg önellátó).

A barátját elvinni kocsival egyik városból a másikba mert az nem jár tömegközlekedéssel. :)

2018. febr. 5. 11:00
 7/21 A kérdező kommentje:

Nincs szex. Nem kezdeményez felém, én se felé.

Én így nem tudok, amíg ez nem oldódik meg lelkileg, ő meg a kapcsolat eleje óta nem igényli, sose volt az nagy étvágyú férfi.

Eddig nem volt ilyen, ez kb. 3 hete kezdődött.

2018. febr. 5. 11:01
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Szóval nincs szex gyakorlatilag
2018. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Akkor lehet, hogy van valakije, még ha fizikálisan nem is, érzelmileg már máshol járhat. Ingerült lehet emiatt, mert dolgozik a lelkiismerete.
2018. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg konkrétan hogy egyáltalán akarja e ezt a kapcsolatot folytatni. Mert akkor adsz neki annyi szabadidőt hogy látnia se kell többet ha annyira erre vágyik.
2018. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!