Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az apja nem akarja hogy leszakadjon a fia róla vagy más a baja?

Figyelt kérdés

Tömör lényeg:

33éves pasi életében nem költözött még el otthonról, az apja cégénél dolgozik ő a főnöke és a pasi a beosztottja.

Az apját érdekelte hogy amikor hozzám költözött a fia, akkor mennyi pénzt adott nekem és költőt-e rám, dolgozok-e ha igen hol, és mivel autó szerelőként működik a cégük 8-17ig van a munka idejük hétköznap szombaton pedig 8-14ig és vasárnap pedig szabad de van hogy tovább is kell dolgozniuk. És az apját zavarta ha a fia háttérbe szorította a munkát és többet törődött velem, az is zavarta hogy a fiával facebookon küldözgettünk egymásnak szelfi képeket amikor nem együtt voltunk, és ha telefonon beszélgettünk amikor szintén nem együtt voltunk. Szerettem volna vele fent tartani a kommunikációt és a kapcsolat tartást és az apját ez zavarta. Pedig amikor éppen van 5-10perce nem értem miért lenne baj ha akkor éppen beszélgettünk pár percet egymással vagy küldünk egymásnak képet. Amikor nem ismertük még egymást a fiú csak a munkának élt, és az apja tudta őt ugráltatni bármikor hogy dolgozzon a műhelyben és termelje a pénzt az üzletnek és amikor én be léptem az életébe ez meg változott én lettem a fiúnak az első helyen és az apjának ez nem tetszett és csak a rosszat nézte az egészben.

Én is hibás voltam, mert túlságosan sokat féltékenykedtem és nehezen bíztam meg benne mert bele szerettem és számomra ő lett a legszebb pasi és vak szerelmes voltam és tönkre tettem a kapcsolatot a bizalmatlansággal és a féltékenykedéssel és be láttam a hibámat.

Elkeztem járni pszichiáterhez is ott elbeszélgettünk erről ahol ki jött hogy súlyos önbizalom hiányom van, és félek a magánytól.



2018. febr. 5. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos, a pasi sem szazas, apa kicsi fia.


Le kene szakadni apukarol es 30 feletti kozepkorukent felnott eletet elni.

2018. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoros az apa-fia kapcsolat, lehet félti tőled a cégét, kitudja.
2018. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek akkor túl szoros a kapcsolatuk és a pénzt és a céget féltik tőlem legjobban?
2018. febr. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!