Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom azt akarja szedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom azt akarja szedjek fogamzásgátlót de én nem akarom. Segítség?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja vagyunk együtt eddig nem szeretkeztünk es már a kapcsolat elején mondta hogy nem szeret gumit használni és szeretné hogy fogamzásgátlót szedjek. Én viszont még soha nem szedtem és félek is tőle meg anyagilag se állok úgy hogy kiváltsám legyen szó 6000 forintról is. És még azt sem ajánlotta fel hogy majd ő kifizeti hanem mondta hogy menjek el orvoshoz es utana vegyem meg, én viszont nem szeretném szedni mert félek a mellek hatásoktól egyrészt azért mert hipochonder is vagyok meg semmilyen gyógyszert se szoktam szedni fejfájásra se, most vesztünk ezem ossze hogy holnap menjek el de en nem akarok. Mitcsinaljak?

2018. jan. 8. 19:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Ne menj el. Ezt nem lehet erőltetni, a te egészségedel játszik konkrétan. Őt nem érdekli, ha ilyen-olyan gondjaid lesznek tőle. Szerintem nagyon önző dolog a fogamzásgátlót erőltetni
2018. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért nevezel egy ilyen önző állatot a barátodnak még?


Egyszerű a dolog, dobd ki ezt a marhát. Nem ér annyit. Ha ebben ilyen erőszakos szerinted másban mennyire lesz az? Á, csak próbáljuk ki, amit látott egy filmben, nem fog fájni. Mégis fáj? Nem baj, bírd ki, mert ez jó neki. És így tovább.

2018. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy semmi bajom nem lehet tőle csak elhizok egy kicsit, de hiába magyaráztam neki hogy ne tudja már jobban ezeket, mindenféle kepp azt akarja hogy szedjem mert hogy ő nem akarja kihúzni hanem belém akarja a vegterméket, fogalmam sincs mit csináljak
2018. jan. 8. 19:26
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyen önző alaktól kell minél hamarabb megszabadulni
2018. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%

Mi az hogy összevesztetek ezen? Még le se feküdtetek de összeveszik hogy vegyél tablettát... Minek állsz szóba ilyenekkel már bocsi? Én meg azt hittem hogy a mai lányok sokkal kevésbé szolgalelkűek mint régen...


A te egészséged, a te döntésed hogy belemész-e.

2018. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
20%

Van akinek nem jó a fogamzásgátló van akinek meg kimondottan jó. Egy barátnőmnek összevissza volt a menstruációja neki direkt ezért javasolta az orvos. Előre ne temesd el azért magad, mert talán lesz mellékhatása.


Az viszont fair ajánlat részedről, hogy fizesse ő.


De azért ha ennyire rettegsz a fogamzásgátlótól, akkor nem kell pszichiátriára menned emiatt. Akkor nem illetek össze, ez van. Én se tudok gumiban szexelni, ez nem hiszti, gumiban alig érzek valamit, jó ha minden második alkalommal van orgazmusom, az is inkább szenvedés mint jó. Van olyan férfi akinek meg még jobb is némelyik gumival.

2018. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%

Persze , csak picit meghízol...

Hogyne...

Tüdőembóliát és trombózist is kaphatsz tőle, ha nem a megfelelő gyógyszert írják fel.

Ezenkívül felboríthatja a hormon háztartásodat. Ne halgass rà.

2018. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem is szexeltetek, alapból hülyeség elkezdeni gyógyszert szedni. Én a kapcsolat első pár hetében tuti használnék gumit. De ha te nem akarsz fogamzásgátlót szedni, nem kötelezhet rá. Egyébként árban ugyanannyi, mint a gumi (sőt, mi annyiszor szexeltünk, hogy még olcsóbb is volt gyógyszerrel védekezni, mint gumival). És mi feleztük az árát, így tartottuk fairnek, hiszen közös érdek. Én a helyedben ezt a pasit elhagynám. Ha kedvesen elmondaná a baját, meggondolnám a gyógyszert. De így, hogy szinte parancsolja, nem. Ez a kapcsolat más területein is így lesz. Szakíts!

21N

2018. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Mondd a pasinak, hogy gumival is nyugodtan beléd élvezhet, azt sem kell kikapkodni. Mondjuk én inkább képen röhögném, és kidobnám az első ilyen megnyilvánulása után.
2018. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi ésszel köttesse el magát..
2018. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!