Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szünetet akar tartani? Nem szeret már annyira, vagy így szeretné helyrehozni? :s

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy érzi, hogy szünetre van szükségetek. Elég kevés az infó, így csak találgatni tudunk. :( Lehet, hogy szeretné érezni, hogy ha nélküled van, akkor mennyire hiányzol, mennyire szeret.

Milyen hosszú szünetet kért?


30/F

2010. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
konkrétan nem mondott semmit. hogy mennyi idő. csak azt mondta, nem tudná mi lenne a jó megoldás, mert elég sokat veszekedünk.
2010. jún. 7. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:

énis ebben a helyzetben vagyok, 2hetet kértem a barátomtól, hogy ezalatt gondolhassam át a dolgainkat, mert mi is sokat veszekedünk.

a szünet nálam azért szokott kelleni, mert érzem, hogy nem működik úgy a kapcsolat, ahogy van, de még szeretem és nem akarom elveszíteni. Szerintem ha nem szeretne, akkor nem szünetet kérne, hanem szakítana, na de lehet, hogy ő másképp gondolkodik. Adj neki időt és mutasd meg, hogy képes vagy kitartóan várni rá.

2010. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm. mondasz valamit. de az én felfogásom más. egy kapcsolatban nem lehet szabadságra menni :S
2010. jún. 7. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez volt a helyzet, szünetet kért az ex-em csak úgy, ő sem indokolta meg miért, sőt azt sem mennyi időre ! Két hét után kiderült, hogy nő van a dologban, így kapott szünetet azóta is .....! de ez az én sztorim , én azóta sem vagyok rá kíváncsi, hogy miért kért szünetet, azért hogy döntsön kettőnk közt, hát az undorító, akkor szakítson és isten áldja !

Én azt tanácsolom Neked, Kérdezd meg tőle, hogy miért van ez a szünet, jogod van tudni! Várni? ....ugyan mire ?, hogy majd a szünet után azt mondja bocsi, mégse ? nem értem az ilyen pasikat, de nőket sem !

Olyan nincs, hogy ha távol vagyok valakitől, akkor jobban el tudom dönteni , hogy szeretem e vagy sem, kell e vagy sem az illető !szerintetek? Nekem az a véleményem, hogy szerelem akkor van, ha két ember együtt van !

Szerintem kérdezd meg mire kért időt és azt is mennyit,én úgy gondolom jogod van tudni , sőt én a mai fejemmel azt tenném, ha már ennyire divat ez mostanába, hogy én adnék neki időt 2 hét , 3 hét, és döntsön , ennyi !persze leírni ezt így könnyű, tudom min mégy keresztül, de ez nem szép dolog, hogy kétségek közt hagy tipródni !

2010. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom, akkor kértem szünetet, amikor már úgy elegem volt a kapcsolatból, hogy az egész egyszerűen púp volt a hátamon. szó se volt ilyesmi körítésről, hogy át kell gondolnom a dolgainkat, tudtam én már rég, hogy szakítani akarok, csak igazából magam sem tudom, mire volt jó... időhúzás? vagy lehet, hogy már látni se bírtam... aljasság az ilyen, én tisztában vagyok vele. jobb tiszta vizet önteni a pohárba, és tisztességgel megbeszélni a dolgokat, nem szünetezni, meg egyéb marhaságok. a mai eszemmel már nem így csinálnám.
2010. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!