Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom tobbszor is agresszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom tobbszor is agressziv hozzam. Ha kiprovokalom ha nem ez elfogadhato? Nem neveznem inkabb kiprovokalasnak reszemrol.

Figyelt kérdés
19eves lany vagyok, baratom 21.Ma pl. Elmentem szoliba lyukas oramban.hazaertem meseltem neki boldogan h barna leszek, vonzobb leszek szamara stb. kiakadt mivel h en nem szoltam neki arrol h en szolizni voltam, kiemelte h fehernemuben meg milyen jo nekem stb. Miutan tobbszor kiemelte h fehernemuben(mert miben masban szoliznanak az emberek+nem latja senki a szolizo embert) elnevettem magam es negkerdeztem h neked most az a baj h nem szoltam vagy az h fehernemuben voltam egy olyan helyen ahol nem lat senki?? Nevettem mert viccesnek talaltam a helyzetet. Erre o: fogjam be a pofam ne nevessek majd a nyakamat megszoritotta ugy rendesen. Ez nem az elso eset, multkor is jo kedvem volt akkor meg azert ugyan ezt tette. Szerintetek?? Megmondtam neki h az eroszakon kivul mindent elviselek.

2018. febr. 6. 17:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ezek után mit tudsz benne szeretni?
2018. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Megmondtam neki h az eroszakon kivul mindent elviselek."


Nos ez nyilván nem igaz, hisz nyugodtan bántalmazhat, megverhet akkor is rohansz vissza hozzá.

Majd figyellek a hírekben.

2018. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen embertől én nem akarnék semmit, nemhogy még vele együtt lakni. Borzasztó lehet. Ez nem egy társ neked; hagyd őt el, keress olyat, aki nem csinál veled ilyeneket; mert szeret és tisztel. Te is tiszteld már magadat annyira, hogyx nem hagyod magad egy ilyen kapcsolatban sínylődni. Ennyire értékeld már magadat.
2018. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

Fehérneműben szolizni? Nekem ez új, én anno mindig mesztelenül feküdtem be, meg más is akit ismertem. Pont az a jó benne, hogy egyenletesen barnít, nincsenek ruha nyomok. Na mindegy, nem eu a kérdés lenyege. A barátodnak komoly mentális problémái vannak, azért van az, hogy hétköznapi dolgok is kihozzák belőle az agressziót, ha valamit zokon vesz.

Hagyd ott minél hamarább, mert csak egyre jobban el fognak fajulni a dolgok. Előbb utóbb péppé ver, az tuti.

Meg most mi az, hogy visszaköltöztem, mert nem bírtam nélküle... Mit nem bírtál enélkül a nyominger nélkül? Sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb életed lesz nélküle, nem számoltat el senki, hogy miért nem kértél engedélyt szolira meg hasonló baromságok, és nem kell félned attól, hogy eljár a keze.

Úgyhogy fejezd be ezt a nyavalygást, hogy szereted meg nem jó nélküle. De igen, sokkal jobb lesz, mellette semmi jó nem vár rád.

2018. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egészben egyedül a szüleidet sajnálom, akik egy szép napon arra ébrednek, hogy a hülye lányukat kinyírta az agresszív pasija. Mindezt azért, mert viszketett rá a pi.nád.
2018. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hülye vagy, megérdemled őt.
2018. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!