Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom írt az exének, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom írt az exének, hogy nagyon hiányzik neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Négy évig voltak együtt,együtt laktak és eljegyzés is volt de az exe megcsalta a főnökével. Szakitottak. mi összejöttünk jóval később. Megláttam , hogy ezt írta az exének hogy hiányzik neki, a barátom azt mondja engem szeret. nem tudom mi legyen. Mit lehet tenni ilyenkor ?

2018. febr. 7. 07:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Van pár ügy amit nem tudtak lezárni még( olyan, mint, hogy a lány néhány levele a barátomhoz jön még, számlák ilyenek.)


Vannak kisebb veszekedések köztünk ö féltékeny volt régen és néha félre érti amit mondok neki. nyilván én sem vagyok tökéletes. De még friss kapcsolat még nem egy éve vagyunk együtt ..én tudom, hogy idő kell, hogy összeszokjunk, eddig mindent megtudtunk beszélni végül. De ezt nem tudom, ő rendbe akarja hozni.

2018. febr. 7. 10:22
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet tenni? Add rá a kabátot, és kisérd ki az ajtón. Ennyi.

Ő még nincs túl az exén, ő (volt?) Neki a nagy szerelem. Téged közel sem szeret úgy, különben nem írkálna ilyet az exnek. Hiába mondja, hogy szeret téged, nem így van, csak egyszerűen nem akar egyedül maradni. Amolyan nincs ló, jó a szamár alapon. Mint amit az előző válaszoló a sajat tapasztalatából írt. Hogy a srác jo-jo-zott kettejük között.

Nincs ezen mit megbeszélni, és hiába kéred, hogy ne írjon neki többet. Az az érzésein nem fog változtatni. Attól még ezt érzi, igazán őutána vágyódik még, nimcs túl rajta.

Sajnálom, neked is jobb, ha minél hamarább véget vetsz ennek, és nem áltatod magad. Majd találsz valaki mást, aki igazán szeret téged, és nem csak arra vagy jó neki, hogy a magányát elűzd.

2018. febr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Kitenném a szűrét.

Semmi baj nincsen azzal,hogy nem tud 4 évet csak úgy lezárni.

DE akkor ne kezdjen új kapcsolatba, ne vegyen hülyére és ne alázzon meg a hátad mögött!!

Legyen egyedül,zárja le és utána keressen kapcsolatot, amikor már túl van exen.

Ez rohadtul megalázó neked, hogy a hátad mögött az exnek írogat, hogy hiányzik.

Neked meg a szemedbe,hogy szeret. Hát persze.

Pótléknak tart.

Been there, volt egy nehezebb szakításom,amit nem tudtam azonnal lezárni.Akikkel utána járogattam nem gondoltam komolyan, egy csettintésre visszamentem volna az exemhez.

Kellett idő,hogy tovább tudjak lépni.A mostani párom mellett SOHA nem keresném az exet és legbelül sem hiányzik, nem mennék hozzá vissza.

Le kell zárni először, nem beleugrani egy új kapcsolatba.

Én tuti kitenném a szűrét. Ha nem ír többet a csajnak is ugyanúgy gondol rá és nem szeret téged őszintén.

2018. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az exe is egy nagyon serult onzo ember. Fonokevel osszealt majd eltelt jo sok ido es ra jott az idos hapsi hogy neki nem jondugason kivul egy fiatal csaj masra es a csaladja fontosabb.. Most a csajnak eszebe jutott milyen jo dolga volt a te baratod melett ezert menne vissza. Sok no csinalja ezt az a szomoru , pedig 99% - ban ez az esetek vege. A baratodnak sem volt konnyu akkor de ha ezek utan is szereti akkor neki is nagyon nagy gond van a fejevel. A tagads a felelem jele , fel hogy mas rajtad kivul nem veri at es fel teged elhagyni mert stabilitasban van . Kerdezd meg azert kit szeret jobban , bar nem hiszem sokat valtoztatna egy ilyen szoveg eszre vetele utan benned.
2018. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Rendbe szeretném hozni mert én szeretem őt, mondja, hogy engem szeret..és őt nem szereti csak hiányzik neki .mint ember aivel sokat volt együtt...de ha hiányzik neki akkor szereti ..teljesen összevagyok zavarodva..a lány elhagyta megcsalta és ő hiányzik neki miközben ott vagyok vele.
2018. febr. 7. 12:46
 16/17 anonim ***** válasza:

Persze, hogy azt mondja, hogy szeret, mert nem akar egyedül maradni. Az ex csak mint ember hiányzik neki mi? A lótúróst, csak csettintenie kéne és szaladna vissza hozzá, ez a nagy helyzet.

Nekem egyik exem sem hiányzott már, mikor már túl voltam rajtuk új kapcsolatban voltam, annyira meg pláne nem, hogy meg is írjam. Ilyet nem ír csak úgy az ember. Na. Magyarázkodhat, de tiszta sor. Nincs túl rajta, a lelke melyén még nem zárta le.

De úgy látom hiába magyarázunk, te ragaszkodsz hozzá. Te tudod. De nagyon ne éld bele magad.

2018. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megcsalta a csaj, attól a párod érzései még csak úgy nem múlnak el, hiába tudja az eszével, hogy nem kéne szeresse az exet, mert megcsalta.


Én is szeretem az exem, pedig megcsalt (lásd 10-es kommentem). Jelenleg nem is akarok új kapcsolatot, mert van annyi bennem, hogy először túlteszem magam és nem mást használok búfelejtésnek! Nem érdemelné meg az illető.

2018. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!