Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg egyedül az én hibám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egyedül az én hibám?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy a férjemmel 5 éve jöttünk össze, külföldre költöztünk, én 3 évig támogattam anyagilag, amíg tanult, ő megígérte, hogy engem is támogat majd (neki volt már egy diplomája, nekem csak érettségim, mert anno kitettek a szüleim gimi után), de épp hogy pár hónapja csinálom az egyetemet (munka mellett, természetesn), kijelentette, hogy nem szerelmes tovább belém, ő még fiatal, élni akar, és nem rám pazarolni a pénzt, mert neki végre megvan a 3000€ nettós fizetése, amit mindig el akart érni. Úgyhogy szeretné, ha vége lenne.

Nem támogat "úgy" anyagilag, én is dolgozom, annyi, hogy fizeti a lakbért (650€ két főre, de ugyanennyi lenne egy emberre is), minden mást (részem a kajában, tandíjam, bérletem, dolgaim) én fizetek. Viszont nem keresek annyit, hogy akár egy szobát fenn tudjak tartani, a szüleim pedig értelemszerűen nem tudnak támogatni.

Szeretem az egyetemet, nem szeretném otthagyni. Több munka az órarendem miatt nem fér bele, jogilg meg heti 25 óránál nem dolgozhatok többet.

Házasok vagyunk, a férjem nem akar válni. Én viszont így nem tudok dolgozni, mert anno nyáron, mikor esküdtünk, úgy adtuk meg az adóosztályt, hogy ő jöjjön ki kedvezőbben, tehát neki plussz 300€-t még jóváírnak, mivel én csak 450€-t keresek. De ha elmennék több órában dolgozni, akkor a fizetésem 50%-át levonnák (5-ös adóosztály). Nem lehet változtatni, csak egy év múlva. Nem akar válni, mert megítélnék az asszonytartást, mivel tanulok. Én meg nem akarom otthagyni az egyetemet.


Egy hete mondta először, amikor megkapta a szerződést az új munkahelyére, hogy ennyi volt, és nem szeret. Azóta próbálom vele megbeszélni, de hol azt mondja, hogy szeret, és nem szeretne kidobni, hol azt, hogy már nem akar tovább velem élni, olyan marhaságokra hivatkozva, minthogy túl kövér vagyok (dehogy vagyok, egy dekát nem híztam, mióta megismert, sőt), nem értem el semmit az életben, nem vagyunk egyenlő partnerek, mert én kevesebbet keresek.

Sokszor letagadja, hogy anno én támogattam, és amikor megmondtam neki, ha válni akar, akkor kérem vissza a pénzem (2000€ még azon felül, hogy fizettem számára a lakást, a kaját, ruháztam, vettem neki mindent, amire szüksége volt a mindennapjaihoz), de letagadja, hogy ő valaha egy fillért is látott volna tőlem.


Mindenki szerint én vagyok a hibás, és megérdemlem.


(egyszer már kiírtam, de törölték, hogy kamu. Pedig nem az sajnos)


2018. febr. 9. 11:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Melyik országban több ezer euro a válás beadása?Mert rémlik, hogy ezt írtad egyszer.Nem csak a férjed ijesztget ezzel?
2018. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nincs olyan ország ahol a szegények ne válhatnának el. Szüleid hol élnek? Velük nem tudsz beszélni? Keress meg egy ügyvédet és ha drága egy konzultáció, akkor is megéri letisztázi és utána nézni, mi jár és mi nem jár.
2018. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
92%

Az előző kérdésnél sem válaszoltál rá, hogy melyik országban kerül a válás 5000 euróba. Mert ennyibe SEHOL nem kerül. Ez kamu.

Csak kifogást keresel, nem megoldást.

2018. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Németoszágban.
2018. febr. 9. 19:44
 25/32 anonim ***** válasza:
92%

Mostmár komolyan, mi az istenért kell miden héten kétszer idefosnod?!



Válj el, költözz el, nem tudom, de NE NYÁVOGJ!

2018. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
92%
ÉS nem azrt törölték, mert EGYSZER kiírtad, hanem mert minde HÉTEN kiírod!
2018. febr. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Nem tetszik, nem olvasod.


Örülj, hogy a te életed rendben van, engem meg hagyj békén.

2018. febr. 9. 19:49
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem 5000 euró, ne hazudj!


A válás beadása ingyenes, és ha esetleg ügyvédet fogadsz, akkor sincs 1000 euró SEM.

2018. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
94%
De, olvasom, mert minden héten itt vergődsz, életképtelen kislány!
2018. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, hogy törölték a kérdéseid. Kamu az egész, úgy ahogy van.

Ha meg nem lenne az, akkor sincs értelme, hogy itt legyen, mert kvára nem teszel semmit!

Amúgy meg mutasd már meg hol 5000 EUR a válás?!?! Ezt honnan a büdös életből vetted??? Jézusom.

2018. febr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!