Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derítsem ki, ha ne adj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, ha ne adj Isten volt valami a barátnőm és a legjobb barátom között?

Figyelt kérdés

Találtam egy beszélgetés az üzeneti között, (ocsmány dolog tudom, bele nézni más beszélgetésébe tudom, de ő állandóan a telefonomat bujja) Archiválva. Röviden a történet az, hogy elmentünk bulizni többen és mivel nem találtuk jónak a társaságot, úgy döntöttünk, hogy 3-an elmegyünk egy másik helyre.


Ott dumáltunk, hülyéskedtünk 1-2 órát, aztán felajánlotta a haverom, hogy hív taxit és haza vitet minket. Jött ő is és elsőnek úgy volt, hogy ott alszik nálunk, de aztán még sem (ez a rész zavaros, mert eléggé ittas voltam).


Itt lép életbe, hogy bele olvastam a beszélgetésbe, (múlt hét szombaton), hogy az nap a haverom, miután elment tőlünk írta a barátnőmnek a következőt:


Haverom:-Minden rendben?

Barátnőm:-Igen

Haverom:Tudod, hogy miért nem akartam ott aludni.

Barátnőm:-Tudom.


Itt a beszélgetésben utána már rólam van szó, de itt az a lényeg, hogy ezt "Tudod" részt miért nem említett meg egyikőjük sem?

Mert a barátnőm, ha valami idegen pasi ír neki, azonnal mutatja, de most ez valahogy elmaradt

És a haverom miért nem nekem írt, és miért neki?

Valami titok van a háttérben? Ezt szeretném kideríteni.


Tudtommal nem beszélnek soha, és elején a haverom nem is nagyon akarta elfogadni, hogy találtam barátnőt, de 1 év alatt lassan megvilágosodott, hogy már nem 17-18 évesek vagyunk, hogy buli-buli hátán.


Hatalmas segítséget kérek!


2018. febr. 9. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a barátodnak, kérdezz rá.
2018. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Szervezzem újabb hármas találkozót, és figyelje,hogy viszonyulnak egymáshoz. Ha ne adj Isten bármi történt, akkor kínosan fogják magukat érezni,olyannyira,hogy Önnek fel fog tűnni.
2018. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én rákérdeznék külön-külön, úgy kiderül, hogy egyezik-e a sztori. De, mivel írtad, hogy ittas voltál és ködösek az emlékeid, eszembe jutott az is, hogy talán te csináltál/mondtál valamit, amire ez a beszélgetés utal ( esetlwg féltékenységi jelenet, beszólás stb.).
2018. febr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bejon a haverodnak a baratnod es ok ezt mar megbeszeltek, a baratnod tud rola es el szerettek volna kerulni a kellemetlenseget. Esetleg ha te ittas voltal akkor a hatad mogott tobb is tortent volna koztuk,ha te elalszol mivel a baratnodnek is bejon a haver. En a helyedben boritanam a bilit ha ennyire keptelenek oszintenek lenni veled.
2018. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es Miből következtetsz, hogy a barátnőmnek is bejön a haver?


Kicsit megpróbáltam a pozitívabb oldalát nézni és ha csak a havernak jön be a barátnőm, akkor lehet hogy a barátnőmnek nem, és azért nem szólt nekem, hogy nehogy megcsapjam az idiótáját.

2018. febr. 10. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok


Nézd kérdező. Tegyük fel, hogy a barátnődnek nem jön be a haverod. Te meghívod őt, hogy aludjon nálad és a barátnőd is ott van. Akkor nyugodt szívvel aludhatott volna ott mivel a barátnődet hidegen hagyná, hogy ő ott van.

A másik. Barátnődnek is bejön a haver. Ők tudják, hogy ha a haver ott alszik nálatok és te ittas vagy, te elalszol ők meg a hátad mögött flörtölnek, akár le is feküdhetnek egymással, te mit sem veszel észre belőle.

Mi itt a következtetés az egészből kérdező? Nekem az, hogy valamelyiküknek volt annyi gerince, hogy ez ne történjen meg. De vajon melyiknek? Ezt neked kell megtudnod. Sok sikert.

2018. febr. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!