Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az ilyen?

Figyelt kérdés
A barátom soha nem akar velem kettesben kikapcsolódni, vagy akár beülni valahova kajázni. Minap elhívott vásárolni, akkor is ott volt a haverja. Szóvá tettem neki hogy sose csinálunk semmit kettesben és még ő volt felháborodva,besèrtődve. Van meg egy dolog amit nem tudom mennyire normális .. nem vesz nekem semmit nagy ritkán alkalmanként .. Szemüveget írták fel nemrégiben megkértem, hogy váltsa ki az volt a válasz úgy váltom ki ahogy akarom, pedig megtehetné elég jól keres. És tisztába volt vele, hogy nem fogom tudni kiváltani mivel tanulok mellette dolgozom és teszem közben a jogosítványt. Nem értem én nem tudnám vele ezt még tenni ! 6 éve együtt vagyunk, és szinte együtt élünk. 21/L
2018. febr. 9. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Szóval most az a probléma, hogy nem fizette ki helyetted a Te szemüvegedet?


Itt egyesek banknak és kutyának nézik a pasijukat úgy néz ki...


Beszéld meg vele. Próbáltad már?

2018. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Szóval nem vett neked szemüveget? Meg hogy jól keres, és akkor egyből rád kell költsön?

Ide vagy oda a 6 év, egy k**aszott forintot nem kapnál tőlem ilyen mentalitással, már ne haragudj. :)

2018. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem azert van ott egy 3. szemely vele mindig, hogy minden percben rausson a kezere, amikor fizetne helyetted, pedig meg egy kiflit sem erdemelnel meg...
2018. febr. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha elvárod ,hogy helyetted perkáljon nagy a baj. Nem egy bankautomata ,nem hitelkártya... ő barátod. Ha meghív vagy fizet valamit örülj és köszönd meg, mert nem kötelessége. Egy szemüveg nem kis pénz, és ha nem ajánlotta fel ,hogy besegít akkor eléggé kellemetlen ,hogy ilyen elvárásokat támasztasz felé és mindkettőtöket kellemetlen helyzetbe hozod. Szerintem gondold át ,hogy ha randiztatok ki fizetett, ki mit áll és mennyire költ rád úgy igazán és valóban ez-e a legfontosabb.
2018. febr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kettesbene kikapcsolódás szerintem fontos egy kapcsolatban. Szoktatok beszélgetni ? Tudtok kettesben rendesen kommunikálni, nevetni, élvezni a környezet örömeit ? Lehet, hogy elhidegültetek.


Én azért nem örülnék neki, ha egy 50.000+-os szemüveget csak úgy kikéne irassak a barátnőmnek, mert ő megkért rá... Szülinapra, karácsonyra simán megtenném, de csak úgy...mondjuk ha szeretem, valszeg kis gondolkodás után megvenném így 6 év után.

2018. febr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem kerek. A jogsihoz tudtommal kell egészségügyi vizsgálat. Ehhez a látás vizsgálat is hozzá tartozik. Ha nem látsz rendesen, nem kaphatsz jogosítványt. Amúgy is felelőtlenség úgy vezetni, ha nem látsz jól. A szemüveg kb.előfeltétele a jogosítványodnak. Tanulni sem fogsz tudni rendesen szemüveg nélkül. Ha rossz a szemed és nem kapja meg a megfelelő korrekciót, rövidesen pokolian fog fájni a fejed. Szóval mindenképp a szemüveg a legfontosabb. Másrészről a szemüveg nem tabletta, hogy csak úgy kiváltod. A megfelelő keret kiválasztásához jó eséllyel nagyon sok keretet fel kell próbálnod. Az első szemüvegemnél kb.50 keretet próbáltam fel. A szemüvegnek nem muszáj méregdrágának lenni. A keret árával tudsz játszani. A lencsén nem érdemes spórolni. Az tényleg gáz, hogy sosem vagytok kettesben.
2018. febr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gaz,h nem akar kettesben lenni. En ezert kezdtem egy fiuzni mellette.

N

2018. febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kamu...jogsis résznél kilógott a lóláb öcsi.
2018. febr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!