Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiatlan dolog ha mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan dolog ha mindig bevallom amit nem tudok és elismerem hogy mondjuk a nő partnerem jobb valamiben? Ez férfiatlanító, szakító ok lehet?

Figyelt kérdés

Mondok példákat: a mostani párom kiválóan beszél angolul! Én a közelében sem járok. Ha megyünk valahova külföldre, ha bonyolultabb a szöveg akkor simán mondom hogy “beszélj te drágám, neked jobban megy”

Ha más kérdezi akkor is megmondom hogy ő a nyelvértő nálunk. Amikor egymással beszélgetünk akkor se akarok okosabbnak látszani nála, mert kettőnk között ő az okosabb! Nem nyalok be vagy alázkodok meg, de ami igaz-az igaz! Nem várom el a páromtól hogy játsza a butuskát vagy hallgasson olyan dolgokban amit jobban tud.


A baráti kör és több nőismerős szerint emiatt elveszthetem a férfiasságomat a szemében. Szerintük egy férfinak mindig irányítania kell, nem szabad olyat mondania hogy “nem tudom” olyat meg főleg nem hogy “a barátnőm jobban tudja, a barátnőm okosabb”


2018. febr. 10. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi férfiatlan nincsen.
2018. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barati korod idiota. Nekem pont az a ferfiatlan, aki ugy viselkedik, amit ok mondtak. Te jo vagy.
2018. febr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Én ezt egyáltalán nem tartanám férfiatlan dolognak. Ezzel kapcsolatban ugyanaz a véleményem, mint neked. A baráti köröd elég furán gondolkodik.

2018. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából megijesztettek azzal hogy meg fog csalni előbb-utóbb emiatt mert nem túl macsó dolog és az kell a nőknek mégha titkolják is. Annyian mondták ugyanazt hogy elgondolkodtam.
2018. febr. 10. 12:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki emiatt megcsal, az megcsalna más miatt is. Szerintem itt nem a macsóságról van szó. Engem büszkeséggel töltene el, ha a barátom elismerné, hogy szerinte néhány dologban jobb vagyok nála. Egy kapcsolatban erről (is) játszmázás nélkül őszintén kell tudni beszélgetni.
2018. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. Az a férfiatlan, hogyha emiatt komplexusod van, pláne, ha ezzel terheled is. Az már garantálja a szakítást.

Simán legyél csak büszke rá :)

Én szeretem az ilyen nőket, jó felnézni rájuk és büszkének lenni.

2018. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván sok mindent meg ő nem tud, amit te igen, esetleg szakmádból kifolyólag is akár.


Nálunk a barátom lényegesen jobban ért a törvényekhez, joghoz mint én. A munkája miatt.

Én meg az emberi szervezet működéséhez értek. Nem lenne túl szimpatikus ha megpróbálná elhitetni, hogy ő jobban ért ahhoz, amivel én naponta foglalkozom.


Teljesen normális dolog, hogy bizonyos dolgokban ő, más dolgokban te vagy az okosabb.

Lehet hogy ő jobban beszél angolul, de - most hasamra ütök - te meg kiválóan elhárítod a háztartásbeli gondokat. Levegős radiátor vagy folyó wc tartály.. teljesen mindegy.

2018. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fura barátaid vannak. Én őket cserélném le a helyedben.
2018. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valakire azt mondod úgy általánosságban, hogy "okosabb", azaz ő mindenben okosabb, azzal betegesen leértékeled magad. Olyan nincs hogy valaki mindenben okosabb. Akkor nem is lennétek pár.Az viszont biztos, hogy a baráti társaságod egy korábbi fejlődési szinten leragadt.
2019. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!