Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket zavarna ha a barátnőtök tangás bikinit hordana?

Figyelt kérdés
Vagy inkább büszkék lennétek a formás popsijára?
2018. febr. 10. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Felőlem azt hordana amit akar, ha csak nekem venné le.
2018. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem konkrétan azzal lenne bajom, hogy ilyesmit vesz fel, hanem azzal, hogy az ízlése megengedi, hogy ilyesmit vegyen fel. :D Ha érthető a különbség.

Sosem zavart, ha a barátnőm feltűnő volt, megnézték más férfiak, sőt.

2018. febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen mindegy, úgy is lekerül. A tisztaság a lényeg.
2018. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Exmenyasszonykám, ha külföldön nyaraltunk, akkor fürdőruafelső nélkül volt mindig, és mivel olyan alakja volt, hogy olyat csak rajzolni lehet nagyon büszke voltam rá és egyáltalán nem zavart, így a tanga fürdőbugyi sem zavarna.
2018. febr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2018. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WheneverYouWant ***** válasza:
52%

Ez azt hiszem attól függ hogy összeillő pár e vagy sem...

Ha egy 10 es lány egy hetes fiúval van együtt akkor nyilván féltékeny lesz hiszen mindenki láthatja a csodás alakját és ha valaki megkörnyékezi akkor a lány elgondolkodhat hogy 7 es fiúm van de lehetne egy hozzám illő 10 es is...

Ha egy szinten vannak akkor attól függ hogy mindenki jól érzi e a szintjét . Ez ilyen köztes állapot.

Ha a fiú van magasabban akkor meg nem érdekli büszke rá hiszen a lány már az övé és nem kell félnie hogy másnak esetleg annyira megtetszene.

2018. febr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A barátnőm tangásat hord, engem nem zavar. Büszke vagyok rá, hogy az én csajom! :D Amúgy az utolsónak annyit, hogy a barátnőm 10/10 (jó ne legyek nagyképű, legyen 10/9), én meg kb 10/5-6 és nem vagyok féltékeny, még akkor se ha esetleg valaki megkörnyékezi :)
2018. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért zavarna? Inkább izgalmas, és büszke vagyok rá, hogy más férfiak nyála is csorog utána. (miért kellene pont nekem, ha másnak nem kell?) Ráadásul sok évi házasság után is még mindig imádom ha látom izgató ruhákban vagy meztelenül. Akkor is ha mások is látják. Természetes, hogy megnézik a férfiak, én is megnézek minden nőt. Sőt, még fel is hívjuk egymás figyelmét, ha valamiről gondoljuk, hogy tetszhet a másiknak.

Ha van választási lehetőség, akkor nudi strandra járunk, ott meg mindegy, mi volt rajta előtte. Sokszor voltunk vetkőzős bulin, és szexeltünk egymás előtt mással. Ilyen előzmények után egy tanga majdnem teljes felöltözöttség!

2020. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!