Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

A baratnom ejszakai dolgozik, heti 4-5napot. Egy het abbol all, hogy elmegy ejjel dolgozni, nappal alszik. Szabadnapjan talalkozunk, de igazabol nem csinalunk semmit, ejjel kell fennt lennem, jelenleg meg tudom oldani, de most keszulok munkat valtani. Elmondtam mar neki tobbszor, hogy kicsit elhanyagolva erzem magam, es mikor ezt szova teszem, azt mondja, hogy szeretne dolgozni. Munkaba menes elott nem is keres, es mostanaban csak akkor beszelunk az interneten, esetleg bemegyek hozza ejjel, ha en keresem. Van egy ferfi munkatarsa, akivel sokat chatelgetnek, megy a "flort", be is szokott hozza menni ejszaka. Ez akkor is elofordul, ha egyutt vagyunk. Szerinte tulreagalom. Tervezem, hogy kimegyek par honapon belul kulfoldre kicsit penzt, gyujteni, de erre azt mondja, hogy akkor vege a kapcsolatnak. Viszont nekem ez nem jo igy, es problema az is, hogy a szex akkor van mikor O akarja, de en akkor mar faradt vagyok hozza, nem tudom elvezni.

Szakitanom kellene?



2018. febr. 11. 02:27
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
szakítani majd kimenni külföldre, nehogy már egy jó munka kevesebbet érjen, mint ez a tahó
2018. febr. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En vagyok a ferfi, NŐ dolgozik ejjel. Ebben a pillanatban is eppen irom neki, hogy elhanyagolva erzem magam, de en vagyok beallitva rossznak.
2018. febr. 11. 02:48
 3/7 anonim ***** válasza:
csoda nem fog történni, így dolgozik, így él, vagy valahogy lesz kompromisszum vagy nem lesz jó és akkor vége lesz.
2018. febr. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehetetlen vele beszelni, azt mondja, hogy mar egy eve elvettem a bizalmat, es nem szerelmes belem. EZ egy hazugsag, valoszinuleg soha nem szeretett, csak kellett neki valaki, aki mellette van. Nyilvan azert jo neki ez a munka, mert egyedul lehet, egyebkent is remete elete van. Nem tudom miert nem tudom/tudtam meg elengedni...
2018. febr. 11. 04:29
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Öcsibogyó, ideje felnőni. Most már nem a szüleidtől kapsz készen mindent, hanem saját magadnak kell előteremteni. Ez pedig, tetszik, vagy sem, kötöttségekkel jár. A kutyát nem érdekli, hogy a dolgozó hogyan oldja meg a szexuális életét.
2018. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szuleim mar regen nincsenek. Fatergolyo. De teged gondolom 40 evesen is tamogatnak, ezert nem erted a helyztet.
2018. febr. 12. 17:48
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyerekeim is mind verik a harmincat, kérdező. És nagyon is értem a helyzetedet. Nekünk is voltak éveink, amikor ebédidőben ugrottunk haza egy gyors numerára, mert egyszerűen nem tudtuk másképp összeegyeztetni a dolgainkat. És hidd el, a munkáltatót tényleg nem érdekli, hogy hogyan oldod meg a zacsi ürítését.
2018. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!