Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg fog változni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fog változni?

Figyelt kérdés
Van egy férjem , lassan 9 éve. Kezdetben minden szép és jó volt, de mára már odáig fajult a dolog, hogy sokat iszik, fogadásokat köt és szinte minden pénzünk erre megy. Viszont akárhányszor mondom neki hogy elhagyom, akkor ígéri hogy megváltozik. Van hogy 1-2 hónapig elvan de utána minden marad a régiben. 40N

2018. febr. 12. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esély, mindig van, de én ebben a helyzetben a nullához közelinek érzem ezt az esélyt.
2018. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látom, hogy változna. Az ígérgetés elkísér, majd életetek végéig és boldogtalan leszel mellette, ha ez kell csináld. De te látod a helyzetedet ennyiből nem tudunk átfogóbb választ adni. 40F
2018. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok esèlyt látok rá.

Hacsak nem megy segitséget kérni valakitől.

2018. febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te fenyegetődzöl, ő ígérget, te fenyegetődzöl, ő ígérget, te fenyegetődzöl, ő ígérget ...

Ameddig nem lesz súlya a szavadnak és nem váltod be a fenyegetődzésedet, azaz, hogy tényleg elhagyod, addig ezt fogjátok játszani az idők végezetéig.

2018. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok esély.
2018. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Viszont akárhányszor mondom neki hogy elhagyom, akkor ígéri hogy megváltozik. Van hogy 1-2 hónapig elvan de utána minden marad a régiben."


Miért kérdezed, hogy változni fog-e, ha már is többször bebizonyította, hogy nem fog? Milyen csodára vársz? Csinálhatsz még segget a szádból párszor és elhiheted a maszlagot, amivel ilyenkor etet, de valahol te is tudod, hogy ennek semmi értelme.. Aki nem akar változtatni, azt nem fogod semmilyen módon rávenni. Üres fenyegetésekkel, zsarolásokkal pedig pláne.

2018. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha kezdetben minden szép és jó volt, akkor időközben valami történhetett.


Mind az italozás és a szerencsejáték ez esetben teljes függőség.


Kissé szentimentálisnak hangzik, amit írok, de akkor is az én véleményem:


Megváltozhat - bárki változtathat az életén.


Viszont nem megoldás az, hogy fenyegetőzünk, hogy elhagyjuk a másikat. Nem lakótárs, nem élettárs, nem pali, hanem FÉRJ!


Mitől fajulhatott idáig a helyzet? Mitől menekül? Mit nem tud feldolgozni, közölni, megbeszélni...akár veled? Elvonja a figyelmét a hétköznapoktól játékkal és kábítja/ködösíti saját valóságát az itallal. Az okát kellene feltárnotok.


Ha nem tetszik a helyzet, akkor elhagyom, de nem fenyegetőzöm hétről-hétre, hónapról-hónapra. Ha meg mellette maradok, akkor FELE-SÉG-ként segítem őt, magamat, kettőnket.


Az ígéret a másiknak való megfelelési maszlag. Azért ígérek, mert a másik kierőszakolja, megköveteli...ígérni nem jó. Tenni kell! Minden tőlünk telhetőt és kész.


Jóban-rosszban! Ez most a rossz időszak, próbálj meg neki segíteni! Minden jót!

2018. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod a választ, kérdező, csak fáj beismerni. Több, mint valószínű, hogy nem fog változni.


Én is hasonlóan jártam az előző párkapcsolatomban. Bár nem voltunk házasok, de sok évet töltöttünk együtt. Viszont a barátom hiába ígérte, hogy változik, szintén csak pár hétig/hónapig tartott ez az állapot, aztán minden kezdődött előlröl. Végül (részben emiatt) szakítottunk.


Mondanám, hogy üljetek le, és beszéljétek meg, de a leírásod alapján ezen már sokszor átestetek. Döntsd el, együtt tudsz-e maradni egy ilyen emberrel.

2018. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy meg fog változni.

Ha a feleség sipákól kicsit, akkor vissza vesz egy ideig.

Aztán minden marad olyan mint volt.

2018. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!