Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres, ha nem is érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres, ha nem is érdeklem?

Figyelt kérdés
Semmibe vett engem, az érzéseimet, mindig késett a randikról. Előfordult hogy nem jött el a randira, amiért az volt a kifogása, hogy összeveszett az apjával. Ezt is interneten közölte, tehát ha nem megyek fel a netre, még tovább várhattam volna. Ezután szakítottam vele. Másnap küldött nekem egy csokor virágot, egy olyan cetlivel amire az volt ráírva: ne haragudj. Ezután ismét megbocsátottam neki. De újra eljátszotta ugyanezt, és utána végleg szakítottam vele. Azt mondta, hogy én nem vagyok kedves hozzá, meg hogy ilyen hozzáállással senkim sem lesz. Írogat, de megírtam neki hogy nem érdekel, erre szép szavakkal elküldött engem.
2018. febr. 12. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy tényleg az apja keze van a dologban valamennyire?


Habár ha én összeveszek otthon valakivel, inkább elvonulok, sőt, el is megyek ha tehetem.


Max 1 esélyt adj neki. Bár az utolsó mondatból ítélve talán már azt sem. :S

2018. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Áh, ez a típus mindig azt hiszi, hogy majd szépen egy grandiózusabb gesztussal felvágva kimagyarázza magát, csak aztán ha pofáraesik, akkor kimutatja a valós énjét. Egy cseppet se bánd, hogy nem lett szorosabb a kapcsolatod valaki olyannal, aki ennyire nyíltan szarik rád és csak akkor kezd teperni (azt is ilyen szánalmas, mű módon, virágcsorkorral stb), ha már le szeretnéd zárni vele. A kifogásai pedig végtelenül szánalmasak, felnőtt embert nem szabadna annyira befolyásolnia egy családi vitának, hogy ne jelenjen meg a megbeszélt randin egy utolsó pillanatban, neten odaböfögött lemondás keretein belül. Ez az ember minimálisan se tisztelt téged, tegyél magadnak egy szívességet és kerüld el messziről.
2018. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!