Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy együttélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy együttélünk mégis alig látom a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Mindketten teljes állásban dolgozunk, mindkettőnknek van hobbija és barátai. Ez így teljesen normális, másik is így csinálják, de nálunk valami félrement. Ő dolgozik reggeltől este 7 ig, aztán haza rohan, átöltözik és megy edzeni vagy a tesójához vigyázni a gyerekére. Oda elszoktam kisérni, de nem vagyunk igazából együtt, mert végig mindketten a babára figyelünk. Ha meg ő otthon van nekem van edzésem vagy meccsem,ahová meg ő szokott elkisérni, de nyilván én a pályán vagyok végig, így megint csak nem vagyunk együtt, max amíg odaérünk. Pluszban én sokat éjszaka dolgozom, olyankor főleg nem látom őt.

Nem rossz a kapcsolatunk, van szex rendesen és szerelem is, csak bosszantó, hogy vannak napok amikor szószerint 2 percre találkozunk, pedig együttélünk már 3 éve.

Ez másnál is így megy? Mert a környezetemben nem látok ilyet. Hogy egyeztessük össze jobban az életünket?

Ő is mindig mondogatja, hogy ez kevés, de nem igazán tud változtatni. Nyilván fontos a külön töltött idő is, de ez szerintetek nem túlzás már?


2018. febr. 12. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos hosszabb távon már elég rossz lesz ez így. Mindenen lehet változtatni, de mindkettőtöknek tenni kell érte. Ha nem szeretnétek, hogy tönkre menjen a kapcsolatotok... beszéljétek meg.
2018. febr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, hogy mindketten ilyen pörgősek vagytok. Nevezettek ki egy randi napot heti rendszerességgel és aznapra ne szervezzetek más programot. Egy-egy program lemondása még senkinek nem esik rosszul és az együttélés mellett egy fix randi nap elég is lehet.
2018. febr. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 exelant ***** válasza:
Szerintem sem rossz, ha mindketten egyformán, legalábbis hasonlóképp pörgősek vagytok, mert hasonló az életritmusotok, s ilyenkor nem tud egyikőtök sem a másikótok orrára mit kötni, miért nem vagytok többet együtt, nem hibáztathatja ezért egyikőtök sem jobban a másikat. Egy közös randizós napot-délután-estét kinevezhetnétek magatoknak minden héten viszont valóban, hogy a kapcsolatotokat valóban ápolni tudjátok, s az a sok program miatt ne menjen tönkre.Nem biztos, hogy ki tudtok fixen minden héten egy ugyanolyan napot-délutánt-estét nevezni a kapcsolatotok ápolására, de tenni kell róla, egyébként elhidegülhettek egymástól egy idő után.Ez így még viszont, hogy mindketten ennyire elfoglaltak vagytok, még mindig jobb egy fokkal szerintem, mintha egyikőtök otthonülős lenne, szinte fél nap szabadidővel, s csak a másikótok lenne ennyire elfoglalt, az több veszekedést szülhetne, a szabadabb/otthonülősebb fél hamarabb besokallhatna, s generálhatná a veszekedéseket, hogy a másik fél miért nem tölt több időt otthon/vele. Nálatok ebből nem lehet úgy vitatéma ez, hogy kb. egyformán elfoglaltak vagytok.
2018. febr. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ollókezű Edward ***** válasza:
Mégis hányszor bébiszitterkedik a testvérének egy héten? Csak mert ha emiatt nem láthatnám az élettársam, akkor én tuti nem vállalnám, de lehet, hogy veled van a baj. Vagy esetleg menekül előled, ha neki ez így megfelel.
2018. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is a randinap segített. Nálunk ugyan én igénylem jobban a közös idôt, de a barátom is ragaszkodik már ehhez a naphoz.
2018. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!