Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem barátnőmet, de hosszú ideje nem kívánom szexuálisan mégis akkor mi ő nekem?

Figyelt kérdés

Már közel 5 éves kapcsolat, nem voltak sose problémák, de elég sok idő kellett, hogy rájöjjek, hogy szexuálisan nem kívánom nem vágyok rá, se csókolni nem szeretem max puszi, se a szex nem motivál iránta pedig vágyok rá.

De viszont nagyon szeretem, naphosszat tudnám ölelgetni, szépeket mondani neki, szóval minden más párkapcsolati tényező elvileg klappol.


Na most akkor mégis mi lenne ő nekem? Vagy ez lenne a kapcsolat függőség nevű betegség? Félek már a végét járja a dolog, legalábbis mindkét félnek jobb lenne idővel talán.



2018. febr. 12. 11:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy "se a szex nem motivál iránta pedig vágyok rá" de nem ő rá vágyok hanem a szexre vágyok.
2018. febr. 12. 11:10
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Attól még a barátnőd, hogy (jelenleg) nem vonz szexuálisan. A párkapcsolat sokrétű, sokkal több, mint a puszta szexualitás.

Nem, ez nem kapcoslatfüggőség, és a kapcsolatfüggőség egyébként sem egy konkrét betegség.


A kérdés az, hogy miért nem kívánod, miért nem működik közöttetek a szex. Ennek ezer és egy oka lehet, a legtöbb közülük orvosolható. És miért gondolod, hogy a végét járja a dolog? Milyen a kapcsolat egyébként? Mit gondol ezekről a dolgokról a párod? Probáltatok változtatni?

2018. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok. Én nem sokszor kívánom a barátomat, vagy egyáltalán a szexet, de ennek tudom is az okát, viszont nagyon szeretem a barátomat, állandóan ölelgetem, nehezen bírok ki 8 órát, ha nem találkozunk, és igazából nagyon jól megvagyunk kivéve a szexet.

A barátom igényelne több szexet, de ő is tudja, hogy miért nem kívánom a szexet, így megértő és türelmes velem.


Szerintem amíg a többi dolog rendben van, és szerettek együtt lenni, és szeretnétek megoldani a problémát, addig jó. Esetleg elmehetnétek párterápiára, mi egyszer voltunk, és az az egy alkalom is sokat segített egymás nézőpontjának a megértésében. Esetleg megpróbálhatnád megkeresni annak az okát, hogy miért nem kívánod a barátnődet.


Viszont, ha ez nem sikerül, vagy olyan az ok, amin nem tudsz változtatni és hiányzik a szex, akkor sajnos jobb ha szakítotok.

2018. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Megtudod fogalmazni az okát, hogy miért nem kívánod őt? Ellaposodott együttlétek? Megváltozott testi adottságok? Stressz?
2018. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az okát nem tudom miért de valahogy az agyamban el van torzulva valami, egyszerűen nem tudok rá szexuális téren tekinteni, meg komolyabban csókolózni. Most ne nézzetek hülyén de kicsit úgy érzem mintha egy családtagom lenne annyira közel kerültünk egymáshoz. Pedig alapból kb minden más nőt megkívánnék és nagyon vágyok a szex re. Ő is vágyik rá neki semmi gondja nincs ő 0-24 be csinálná is velem. Eléggé meghízott pár éve, fél éve félig meddig szakítottunk is pár nap erejéig, ott már a viselkedése is rájátszott. De akkor 5-10 kiló híján korrektül lefogyott próbált tenni érte. Újra próbáltuk a kapcsolatot, de pár hónap után ismét oda kerültem hogy nem igazán kívánom őt. Szóval az alakjával már annyira sok gond, de szerintem sose lesz olyan alkata amit kívánnék. De ha bomba teste lenen akkor is torz kép lenne a fejemben hogy másképp gondolok rá. Huszonévesen meg szex nélkül nem egy leányálom.


Én igaz, hogy azt írtam szeretem, de én eléggé szeretet éhes ember vagyok az utolsó porszembe 5 perc alatt szerelmes tudok lenni. Sok emberrel beszéltem már, sokan arra a következtetésre jutottak, hogy nem is szeretem őt csak azt képzelem, vagy arra vágyok. És igazság szerint jóideje úgy érzem nagyon boldog lennék ha lehetne valaki másom, de lehet ez csak a mostani összezavarodottságom miatt van.

2018. febr. 12. 12:37
 6/16 A kérdező kommentje:

Szóval úgy értem, hogy barátnőm fontos nekem, azt akarom hogy mindig boldog legyen és jó élete legyen, de úgy érzem nem vagyok boldog mellette. Talán már párkapcsolatilag nem szeretem hanem csak emberileg. Ha ütnének se tudnám eldönteni. Tisztán gondolkodni se tudok. Igazából a mostani probléma kb 1,5 hónapja kezdődött, csak annyi volt, hogy egy szórakozó helyen 2 mondat erejéig flörtölt velem egy nő, semmi több és utána tört belőlem elő amit próbáltam elnyomni. A vágy egy új szerelemre meg ilyesmik. És utána jött jött csőstül minden amit elnyomtam magamban. Mikor fél éve szakítottunk, akkor is megismertem egy lányt akibe milyen meglepő is de sikerült beleszeretnem. De nem volt személyes találkozó csak online, de akkor nagyon boldog voltam...


Mostanság meg inkább csak sírok ha egyedül vagyok.

2018. febr. 12. 12:51
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem szereted, amiről írsz az szimpátia,barátság. Szakítsál vele. Aztán az sem olyan nagy probléma ám, ha egy időre szingli maradsz.
2018. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy most leírtad, lehet, érdemes lenne szakítani. Ha a megszűnt problémák ellenére sem működik, lehet, jobb lenne újra külön.
2018. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jobb lenne ha szakítanátok, picit úgy hangzik a dolog, mintha nem is barátnőként hanem testvérként tekintenél a párodra, és mint tudjuk, az ember nem akar lefeküdni a testvérével. A leírásod alapján ezt egy ideje már próbálod palástolni, de a házasságoknál is előfordul pl. hogy a felek inkább csak lakótársak akik jól megvannak.
2018. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam régebben én is..7 éves kapcsolatvolt

Szerettem, de nem kívántam őt, a szexet viszont nagyon.Szerettem,bújtam hozzá, de ez az évek alatt hozta a problémákat mert a szex egyre kevesebb lett..

Szerintem egy jól működő kapcsolatban a másik iránti szexuális vágy ha csökken is,megmarad..ha nem működik akkor előbb utóbb más sem fog.. De meglehet próbálni megjavítani :)

26/L

2018. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!