Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nos. Most mégis mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos. Most mégis mi a teendő?

Figyelt kérdés

A párom akart egy szexet hármasban. Belementem. Láttam, ahogy kinyalja aztán én is nyalogattam őt.. ketten sz ptuk a párom farkát, csókolóztunk, stb.. nem részletezném tovább. Annyira tetszett, hogy ott egy másik nő, azóta csak róla fantáziálok.. a mellét akarom nyalogatni, megakarom ujjazni.. csókolni..

Lehet, hogy hülye kérdés, de átváltoztam leszbikussá? Azóta a párommal (2 hete) nem is szexeltem, mert én a nővel szeretnék együtt lenni.

Ő pedig nagyon ideges, bár az okot nem tudja, hogy miért nem akarom, kitaláltam, hogy megjött, meg hogy fáradt vagyok..

Most mit csináljak?

28N, 30F, 25N (a másik nő)


2018. jan. 22. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Így lehet elcsszni egy amúgy jól működő kapcsolatot :D
2018. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem én hoztam fel, hogy legyen egy hármas..
2018. jan. 22. 17:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérd a pasidat, hogy ismételjétek meg hármasban.
2018. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Csináljátok mindig hármasban. Valld be a pasidnak, hogy mennyire élvezted.
2018. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nagyon sok olyan hetero nő van, akiknek időnként fantáziálnak más nőkről is. Megkockáztatnám azt is, hogy szinte minden nőben van egy pici bi hajlam. Pár hét alapján még nem mondhatod azt, hogy leszbi lettél, csak a hatása alatt vagy egy szokatlan élménynek. Nincs ezzel semmi baj.

Azzal viszont igen, hogy hazudsz a párodnak. Inkább javasold, hogy ismételjétek meg időnként a hármast. Aztán majd meglátod, hogy csak az újdonság varázsa miatt van most ott annyira az agyadban, vagy tényleg ez a fő preferenciád. Hagyd, hogy az idő adja meg a választ. A pasidnak meg elmondhatod őszintén, hogy nagy hatást gyakorolt rád a múltkori hármas. Azt nyilván még ne domborítsd, hogy iránta csökkent az érdeklődésed, de a vonzalmadról beszélhetsz, talán még izgatónak is tartaná.

2018. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem neki erről. Kiakadt. Magát hibáztatja, hogy felhozta a hármas szex ötletét. És nem akar arról hallani, hogy még egyszer megtörténjen. Őrjöng. Főleg azon van kiakadva, hogy nem szexelek vele. Már olyanokat mond, hogy keres más nőt..
2018. jan. 22. 18:29
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Hát, akkor nem voltál valami ügyes. Ezek szerint sikerült valahogy azt lekommunikálni felé, hogy ő taszít, a másik nő pedig életed álma.

Innen már nem nagyon van visszaút, a pasid nyilván tök megalázónak érzi a szitut. Pedig úgy is ügyeskedhettél volna, hogy izgalmasnak találja, hogy újra meg akarod tenni. Csak ehhez az ő önbecsülését is kicsit cirógatni kellett volna. A vicc az, hogy így is hazudtál neki, a kamumensi elég gáz, szerintem...

2018. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom sajnálni a pasidat(bocs, nekem nem férfi az ilyen).Ő akarta, most viselheti a következményét.Talán most sikerült rájönnie, hogy alaposan elkúrta a veled való kapcsolatát egy baromság miatt, ami nélkül tökéletesen ellehettetek volna.
2018. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért kamuztam neki a szex miatt, hogy ne bántsam meg.

A barátom hozta fel a hármas szex ötletet, nem én. Jót akartam neki azzal, hogy belemegyek.

De egyszerűen azóta nem kívánom, nem tehetek róla.. most telefonált egyet, női hangot hallottam benne és elviharzott. Kiöltözött, parfüm, beállított haj.. nem tudom, hogy hova mehetett. Annyit hallottam, hogy "Szia, ráérsz?", majd a női hang: "Szióó igen" ő pedig: "Oké, akkor most átmegyek".

2018. jan. 22. 18:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem túl biztató. Lehet a játszótársatokhoz ment.
2018. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!