Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Adjam ki az útját vagy ápolgassam a lelkét?

Figyelt kérdés
A párommal több mint 10 éve vagyunk együtt, 3 gyermekünk is van. Tény, hogy eléggé ellaposodott a kapcsolatunk. Soha nem voltam féltékeny típus, de azért feltűnt, hogy az utóbbi időben sokkal többet ad magára mint addig. Vett magának új parfümöt, új nadrágot, ingeket (soha nem hordott), cipőt, pedig eddig mindig az én feladatom volt ezek beszerzése, mert utál vásárolni. Nem csináltam belőle nagy ügyet, mert más változás nem volt, a szex eddig sem volt valami gyakori, ez sem változott, azt hittem csak valami új hóbort, mert szoktak ilyenek lenni nála. Pénteken azt mondta, egy barátjánál marad szülinapot ünnepelni, majd szombaton jön. Ez sem volt meglepő, néha csinál ilyet is. Ami meglepett, hogy péntek éjjel mégis hazajött borzasztó idegesen, azt mondta nagyon fáj a feje, rosszul érzi magát. Mire vihettem volna neki gyógyszert vagy teát már el is aludt. Egész hétvégén alig lehetett hozzászólni, elvonult gépezni, aludt, ilyen pocsék hangulatban még nem is láttam. Aztán hétfő este kibukott belőle, hogy mi is a betegségének az oka. Van egy hölgy, akivel összejöttek és vele tervezte tölteni a péntek estét, először feküdtek volna le egymással. Pont ez volt a gond forrása, ugyanis a hölgy kinevette őt és a próbálkozásait. Nem is nagyon tudom eldönteni, hogy inkább vádolt engem vagy kétségbe esett volt mikor ezt elmondta. Én nem fűztem hozzá semmit, csak annyit mondtam, hogy még át kell gondolnom a hallottakat. Azóta egyikünk sem hozta szóba a történteket, ő meg olyan mintha megváltozott volna. Virágot hozott, vacsorát főzött mire hazaértem, bókol, én meg azt sem tudom, mit kellene most éreznem, csinálnom. Továbbra is eléggé le van törve, még a haverokkal való sörözést is kihagyta, amire mióta ismerem nem volt még példa. Eléggé össze vagyok zavarodva.
2018. jan. 26. 12:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Ápolgasd a lelkét? Ez komolyan felmerült benned? Ki van akadva mert nem tudott levarrni egy másik nőt te meg ezen gondolkodsz? Hát semmi önbecsülésed sincs?
2018. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Rájött, hogy már nem parti képes azt most teper. Micsoda férfi dikk.
2018. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az rosszul esik, hogy megcsalt /volna/, nekem eddig ez eszembe sem jutott, de az, hogy elmondta jó pont, és az, hogy így pofára esett kicsit mulatságos is. Én most inkább attól félek, hogy mi van, ha valaki olyannal jön össze mint én, aki nem adja fel a pocsék szex miatt. Akkor gond nélkül lelép a friss hús miatt? Vagy ezzel most elment a kedve a félrekacsintgatástól?
2018. jan. 26. 12:30
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Istenem,ekkora gyökeret.Sajnállak kérdező.
2018. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
És Te elfogadod, hogy csak azért van veled, mert nincs jobb? Az a bajod, hogy borul az eddigi életed. Bevallom, ettől én is nagyon megijednék. De hazudott neked. Azt mondta, a barátjánál alszik. Közben szó nem volt erről. Szerintem ez bőven szakító ok. Ezután Te elhiszed, hogy korábban is a barátjánál aludt? Tudsz benne bízni?
2018. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Csak azért mondta el mert nem jött össze neki, és ideges volt.
2018. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%

Páros lábbal rúgnám ki :D

Ápolgassa a lelkét a hóhér :'D a pofátlanságnak is van határa...

2018. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy nem tudom mit érzek.


Egyfelől még elhinni sem nagyon tudom, hogy ezt csinálta, ugyanakkor engem is többször elkapott a nevetés mikor elképzeltem őt akcióban. Itthon sem szokott jobb lenni, csak én nagyon szerelmes voltam belé és inkább úgy tettem mintha jól csinálná a dolgot, ő meg ezek szerint elhitte. Egy darabig próbáltam csiszolni a technikáján, aztán mikor kiderült, hogy legalább babánk lehet, már nem is igazán érdekelt a dolog. Ami igényem van, azt megoldom magamnak. Neki előttem 2 barátnője volt, akikkel le is feküdt, de egyik kapcsolat sem tartott sokáig, mert a csajok indok nélkül szakítottak.

Tudom, hogy meg kellene beszélnünk, de attól is tartok, hogy akkor nekem is színt kell vallanom és teljesen padlóra sem akarom küldeni. Vagy az is lehet, hogy most azért teper, mert már tudja?

Én eddig tényleg bíztam benne és szerintem, ha eddig mással lett volna és nem a haverjánál, akkor már előbb beégette volna magát. Én inkább attól tartok, hogy ezután mit vált ki belőle az eset. Lenyugszik vagy bizonyítani akar?

2018. jan. 26. 12:54
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, nem megbántani akarlak, de szánalmas a hozzáállásod ehhez az egészhez, meg a kapcsolatodhoz is.

Régóta együtt vagytok, ok, de lapos sz.r az egész, de nem baj, jó ez így, minek is foglalkozz ezzel. Aztán változik a párod viselkedése, de mindenre találsz kifogást, hogy miért is ne fordíts rá figyelmet. Egyszóval tojsz mindenbe bele, csak mert nem vagy féltékeny tipus.

Aztán bevallja, hogy meg akart csalni, és nem rajta múlt, hogy nem sikerült. Amire te csak annyit reagáltál, hogy ezt még meg kell emésztened. Hát gratulálok kérdező, te aztán marhára halvérű vagy. És akkor még te akarod pátyolgatni a lelki világát. Pff...

Az tényleg nem zavar, hogy csak azért pitizik most, nehogy a fix p.nci is elusszon? Mert te már csak az vagy, langyos, híg f.s kapcsolat, de legalább egy fix pont, ha rájön az üríthetnék. Az.is jobb mint a semmi, meg legalább gyt sem kell fizetni.

Üljetek le, beszélgessetek el egymással őszintén, ki mit érez, mit szeretne, hogy lehetne rendbe hozni, feldobni a kapcsolatotok, már ha azt akarjátok. Egy kapcsolatért dolgozni kell, hogy jól működjön. Ez, hogy csak élitek a szürke hétköznapokat, egyáltalán nem figyelve egymásra, az nem működik.

2018. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

Oké, ez egy súlyos helyzet, de szerintem ne dobjátok ki azonnal a 10 éves kapcsolatot az ablakon. De nem is az a dolgod, hogy a lelkét ápolgasd.


Nincs más tanácsom, mint hogy beszéljetek róla. Ha csak kerülgetitek egymást, továbbra sem fogjátok tudni eldönteni, hogy mi legyen. Azért vagy összezavarodva, mert nem érted a helyzetet.

Beszéljétek meg, hogy mi vezetett ide, mit kellett volna másképp csinálni és mit lehetne tenni a továbbiakban. Keressetek valós, konkrét problémákat, amikre konkrét megoldásokat lehet találni. Ha tisztán látjátok, hogy mi a helyzet és mit kéne tenni a rendbehozásához, akkor egyértelművé fog válni, hogy képesek vagy hajlandóak vagytok-e fenntartani a kapcsolatot.

2018. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!