Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt azzal a kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt azzal a kedves lánnyal akit megszerettem?

Figyelt kérdés
A történet fél évvel ezelőtt indult.Munkám révén ismerkedtem meg vele,idő folyamán egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Nagyon kedves volt,sokat romantikáztunk,kirándultunk,érdeklődve figyelte a történeteimet,figyelmes volt,mindig meglepett apróságokkal(ez oda vissza érvényes volt)szerettük egymást.kettő és fél hónapja kiderült hogy terhes lett.Aminek nagyon örültünk,de utána teljesen megváltozott.Ha alszunk mindig hátat fordít nekem,nem lehet vele beszélgetni.Nem mosolyog rám.Amiket szeretett bennem azok most zavarják.Tervezem a gyerekszobát,a közös életünket csinálgatom(építkezés kellős közepén vagyunk),mindig bele vonom őt,de azt látom hogy ő nem velem akar közös családot alapítani.. Mi történhetett így hirtelen?Nők tapasztalatára vagyok elsősorban kíváncsi (aki átesett egy vagy több terhességen) segít megfejteni mi a probléma forrása...(szeretném ha lenyugodna,szeretném ha elfogadna,mit tegyek?...Látom őt,magamat,a picit ahogyan kirándulunk,biciklizünk.Szeretnék egy békés kiegyensúlyozott családot..
2018. febr. 13. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Terhesseg kozbeni depresszi.. uj kapcsolat?
2018. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Fel ev alatt gyereket csinalni auert durva .. de had talaljam ki te 40 hez kozeli ferfi vagy o meg huszon eves tini lany ??
2018. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy terhes nőt nem hagyok el..sok könyvet olvasok hasonló témában.. megakarom oldani ezt a problémát.
2018. febr. 13. 20:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a baja, hogy máris jön a baba. Elvégre nem is ismer igazán, alig voltatok együtt. Lehet, hogy alapól évekkel később akart csak gyereket, mert nem érzi felkészültnek magát, ilyesmi. Biztos most sarokba szorítva is érzi magát, hogy nincs választása, mert jön a (esetleg nem kívánt) baba.


Szerintem próbálj meg beszélgetni vele, de ne erőltesd ezt a közös család - közös élet dolgot, hagyd hogy kialakuljon magától.

2018. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

Ez ilyen, ha menni akar engedni kell.. :(


Majd fizeted a gyerektartást ő meg hapsizik keres egy magához illőt.


Hidd el nem szemétségből írom ezt le csak nagyon ilyen szaga van ennek így messziről és ennyi infóból...

2018. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Hormonok tombolnak benne, legyél vele megértő, kedves. De ! Mondjuk azt furcsállom hogy pont most zajlik az elhidegülés tőled. Beszélgessetek sokat lehet hogy csak a terhességet fogadja nehezen és nincs szüksége férfire persze átvitt értelemben értem.
2018. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Annyira kevés ideje vagytok együtt, idő se volt összeszokni. Lehet most szembesült vele, hogy vannak olyan szokásaid, tulajdonságaid, amikkel nem akarna együttélni, de a gyerek miatt nincs visszaút.
2018. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl korai ez a gyerek dolog. Ez mennyire volt véletlen? Hány évesek vagytok? Az szép és jó, hogy előtte így elvoltatok, de ez nekem nagyon kevés lenne, hogy családot is alapítsak ilyen hirtelen.
2018. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Mer amúgy milyen hirtelen lehet családot alapítani?


Most már én is kíváncsi vagyok..


Ha valaki szereti a másikat akkor évek kellenek az ilyesmihez?


Mondjuk ilyen alapon nem lennénk itt nagyon sokan..


De ha 2 évig ismerkedsz valakivel addigra "rá is unsz" már nem olyan a hév már nem igazán van szerelem, és ilyen alapon soha nem születik szinte gyerek.

2018. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#10 vagy tulkoros fszi vagy esetleg olyan no aki gyerek csinalo gepezetnek tartja a derfut?
2018. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!