Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akart ma talalkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akart ma talalkozni?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatról van szó. Két hete jöttünk össze. Tudom hogy tegnap, ma és holnap ráér, mert pihenős. Ma én is ráérek. Hétfőn mondtam, hogy jó-e neki, hogyha szerdán (ma) talizunk. Gondoltam valerin nap, legyünk együtt, ha már együtt járunk. Bár igaz, hogy még az elején beszéltük, hogy mindjárt valentin nap és hogy mivel még új az egész, ne vegyünk semmit egymásnak, és hogy ne csináljunk csak azért semmit. Lesz még rá alkalmunk, mikor jobban megismerjük egymást.

Hiába akartam ma együtt lenni, ő azt mondta, hogy inkább kedden, vagy csütörtökön talizzunk. Mi lehet ennek az oka? Miért nem szeretett volna ma együtt lenni. Nem mondta hogy dolga van, nem adott semmi okot arra hogy miért nem ma, csak nem szeretett volna ma.

Lehetséges hogy félt hogy mégis veszek neki valamit, míg ő nem készül? Lehetséges hogy szakítani akar, és nem akarna ezen a napon?

Ezen rágom már magam hétfő óta.


2018. febr. 14. 16:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Holnap találjozunk
2018. febr. 14. 16:09
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Lehet hulla és kipihenné magát.

31/f

2018. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3nap nem dolgozik, kedd, szerda, csütörtök. Kedd és csütörtök jó neki a találkozóra. Pont valentin nap nem
2018. febr. 14. 16:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl. mara edzös napot tervezett, anyukajat akarja meglatogatni, vagy epp a sorozata megy a teveben. Nekem pl. a Valentin nap annyira mindegy, hogy nem tartom szamon mikor van. Ha pl. egy keddre esne siman mondanam hogy nekem nem jo, mert edzesem van.
2018. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3#

Persze lehet igazad, csak eddig ha bármi dolga volt, tényleg bármi akkor mondta hogy ez meg ez miatt nem jó. Most viszont semmit nem mondott, csak hogy ne szerda!

2018. febr. 14. 16:35
 6/11 A kérdező kommentje:
4-re gondoltam
2018. febr. 14. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha így kombinálsz magadban, garantáltan megölöd a kapcsolatot.

Nem tudod, mi a helyzet, ezért nem tudsz következtetni. Ne rágódj rajta, ne foglalkozz vele, egy csomó oka lehet. Ő tudja, mi volt, ha majd találkoztok, kérdezd meg, ő majd elmondja.

2018. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodj le, engem megfojtanal ezzel a komplikalasoddal.inkbb azt csekkold hogy őszintén akar e teged akkor amikor taliztok meg nem játssza e meg magát
2018. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kicsit túl van ez pörögve. Mennyi idősek vagytok?
2018. febr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mással tölti a Valentin napot? Ez is egy opció. Lehet nem zárta le az előző kapcsolatát teljesen és együtt töltötték a szerelmesek napját? Bármi lehet..
2018. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!