Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex után kiesett egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után kiesett egy kis pisztoly a nadrágom zsebéből. Ezért nem akart aztán találkozni velem? Ezt hogyan lehetne máskor jól lereagálni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a lány 19 volt. 4 randi után szexeltünk először, aztán pár nappal később másodszor. Én szerettem volna vele tartós kapcsolatot.


A második szexelős alkalmunk idején mikor a földön lévő gatyámért nyúltam, a nadrágzsebemből egy ilyen pisztoly esett ki:

[link]

6+1 lövetű gázpisztoly. Ha valakit fejbe lövök vele, akkor kb. fél órára megvakul. Ölni nem lehet vele.


Lányok titeket megijesztene, ha egy srác zsebéből kiesne egy pisztoly, akivel éppen találkozgattok?

Ezt hogyan lehetne pozitív lereagálni?


2015. jan. 18. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megijesztene. Azt hittem, ez egyértelmű...
2015. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

d#gáshoz minek gázpisztoly? -.-'

meg egyáltalán -.-

2015. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A linkeden amúgy ez van: 403 forbidden
2015. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Próbáld vele megbeszélni.

Biztos van oka, hogy magadnál hordod a gázpisztolyt.

Ha jó indokod van rá (veszélyes helyen laksz vagy sok a kóbor kutya felétek), akkor megérteném. Egyébként azt gondolnám, hogy félni valód van, vagy valami zűrös ügybe keveredtél. Ilyen emberrel nem kezdenék komolyat (volt benne részem, többet nem).

2015. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én megijednék, de kitudná magyarázni magát a csávó. Mondjuk így,h gázpisztoly és mellé valami értelmes magyarázat(mármint,h miért hordja magával)
2015. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1:

Nekem nem volt egyértelmű.


2: Nem dugáshoz kell, hanem mindighez általában. Tudod a dugáshoz is el kell jutni arra a helyre ahol dugunk és onnan haza is kell jutni. Gondolom te nem szoktál olyan helyeket olvasni, hogy valakit csak úgy simán agyonvernek, megvernek vagy kirabolnak az utcán. Képzeld, ilyenek történnek a valóságban és nem szeretném ha én ilyen támadás áldozata lennék.


3: Én látom rendesen a pisztolyt. Ha ti nem, akkor itt egy másik kép róla:

[link]


4-5:

Már volt olyan az életben, hogy ki akartak rabolni és kutya is támadott már meg. Ezért hordok magamnál fegyvert. Mondom, ölni sem lehet vele. Ha egy kutyát vagy embert fejbe lövök vele, akkor maximum fél órára megvakul tőle és kész.

2015. jan. 18. 15:32
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem én röhögnék egyet és megkérdezném, hogy: "ezzel engem akartál lepuffantani?" :D Vagy valami ilyesmi. Nyilván ha eljutok valakivel odáig, hogy szex, akkor ismerem már annyira, hogy tudjam, nem bántana senkit a fegyverrel. Mondjuk nálam ez nem 4 randi után lenne, de ez más kérdés. :D


22N

2015. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

ketteske vagyok. Sajnálom h a te valóságodban naponta vernek agyon embereket körülötted.

Körülöttem ilyesmi nem jellemző szerencsére. De látom nem értetted a lényeget. Semmi gond

2015. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8: Nem az én valóságomban, de mit nem értesz?


Ha napi szinten olvasol híreket, te is biztos látsz ilyeneket napi szinten.

Agyonverték mert nem adott tüzet.

Betörtek hozzá és megverték.

Megverték miközben kirabolták.


És hasonlók. Ezek bárkivel megtörténhetnek! Veled is! Velem is! És akikkel megtörténnek az ilyenek, azok sincsenek tisztában vele 1 nappal előtte sem, hogy ez pont velük fog megtörténni. És én nem akarom hogy velem ilyenek történjenek. Soha. Még véletlenül sem. Olyanok, amik bárkivel megtörténhetnek. Veled is! Velem is! Ezért van nálam mindig fegyver, hogyha csak az életben egyszer meg akarnak verni vagy ki akarnak rabolni, vagy akár csak egy kutya akar megmarni akkor meg tudjam védeni magam. Ezen mi nem érthető?

2015. jan. 18. 15:40
 10/20 anonim ***** válasza:
És mivan, ha te egy maffiafőnök vagy ? Ezt a lány honnan tudná? Mond el neki hogy csak alvezér vagy. pff!
2015. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!