Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megm akar valtoztatni a parom. Normalis? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom már szólt egyszer hogy ne legyen Kint a dekoltazsom, azóta takarom. Most azért nem áll velem szóba és bunkó, mert nőiesebben öltzöm természetesen úgy, hogy nincs kint a mellem sőt a popsimat is általában takarja a felső. Nagyon szeretem, de ezt már túlzásnak tálalom, ha nem változtatok a stílusomon szakítani fog és ameddig nem változtatok nem fog velem normálisan viselkedni.
2016. okt. 4. 21:42
 1/8 Gotland ***** válasza:
93%

Így szokott kezdődni.


1. Ne vegyél fel olyan ruhát, amelyben kicsit is látszik a dekoltázs.

2. Ne vegyél olyan ruhát fel, amelyben bárki is megbámulhat.

3. Minél kevésbé nőies ruhát vegyél fel.

3. Ha mégis megbámul egy férfi az utcán, akkor a párod rád haragszik.

4. Olyan ruhát vegyél/vehetsz csak, amelyben majdnem egy apácára egy 60 éves nénire emlékeztetsz.

5. Ne járj el egyedül otthonról sehová sem, mert mindenhol férfiak vannak.

6. Ne járj el egyedül otthonról sehová sem, mert biztosan "félrekefélsz".

7. Ne találkozz a barátnőiddel sem, mert biztosan ők falaznak neked.

8. Ketrecben élsz.


A szintekkel együtt fokozatosan emelkedik a verbális agresszivitás is.

2016. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts te vele, és öltözz úgy, ahogy tetszik. Nem tudom, hány éves vagy, nekem 17-20 éves korom között volt egy ilyen betegesen féltékeny pasim, aki hisztizett a magas sarkú cipő, a kivágott dolgok, a miniszoknya, és a piros színű ruhák miatt is, mert hogy azok közönségesek. Ment a balhé folyton, állandóan sértődött volt, és nyafizott, hogy "az én szerelmem nem ilyen". Hát olyan földi haladó úgy sem létezhetett volna, aki megfelel neki.


Szóval vége lett, ő hagyott el, de már nem bánom. Évekig tartott, mire kihevertem, és egyáltalán megtanultam ismét nőként öltözni. Most már persze csinos, nőies vagyok, tele van a szekrényem körömcipőkkel, tűsarkúkkal, és a jelenlegi párom szereti is a csinos ruháimat. Nem ri...ncosak persze, de szexisek, csinosak, nőiesek. Neked is csak azt tudom javasolni, hogy menekülj. Lesz majd férfi, aki olyannak szeret, amilyen vagy, és büszke lesz arra, hogy milyen sugárzó, csinos, nőies nő vagy. Ne hagyd elnyomni magad!

2016. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Ha hisztis kisfiúkkal foglalkozol,akkor bizony úgy fogsz járni,ahogy az 1-es írta...
2016. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Én nem várnám meg míg ő szakít, dobnám a francba már most. Ez idővel csak rosszabb lesz.
2016. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 manó1235 ***** válasza:
aki meg akar változtatni az nem szeret, eleve ez a szeretet.. hogy elfogadod úgy a másik embert ahogy van
2016. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, amikor először találkoztatok, formátlan, hosszú klepetusban voltál, sűrűn fátyolozva.

Ugye, első látásra is a lelkedbe szeretett bele???

2016. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddig válaszokat :)!
2016. okt. 4. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakítson. Normális ember nudistának is elfogadna, főleg ha így is ismert meg.
2016. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!