Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha jól keresnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha jól keresnétek, elvárnátok, hogy a feleségetek dolgozzon?

Figyelt kérdés

Ha jól keresnétek, tehát nem vagytok milliomosok, de nincsenek anyagi gondjaitok, elvárnátok, hogy a feleségetek (akinek nincs végzettsége, munkatapasztalata) dolgozzon vagy továbbtanuljon, ha nem szorultok rá?

Ha a háztartást felezitek, elvégzi a maga részét, de szellemi munkát tudás nélkül nem kaphat, fizikait meg nem szeretne végezni.


Tehát, ha nem szorulnátok rá, elvárnátok, hogy csináljon bármit is?

Miért?


2018. febr. 15. 11:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó.
2018. febr. 15. 11:58
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
valamit csináljon az életével, ha nem probléma a pénz, akkor is valami értelme legyen, ne csak otthon üljön, TVzzen és annyi.
2018. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Elvárnám, hogy csináljon valamit, igen. Hogy az most állatmenhelyen nonprofit munka, vagy divat webshop üzemeltetése, mindegy. Valami hasznosat, rendszereset csináljon. A semmittevés a bűn melegágya.
2018. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy gondolom, egy normális férfi aki jól keres, tanult, és ezért jó élete van, csak olyan társat akar magának jobb esetben, aki nem egy ingyen élő q-a, hanem szintén egy jól kereső, normális szakmát tanult finom hölgy.
2018. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Az emberi értelem nem ezen a szinten kezdődik. A kérdés tehát értelmetlen...
2018. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem, én azt várom el, hogyha nem dolgozik, akkor a háztartást fedezze egészben. Én dolgozom, akkor nehogy még pluszban a tkaritássa is foglalkoznom kelljen. Fele-fele arányú legyen a terhelés, nem 2/3 1/3. Ha dolgozik természetesen legyen fele-fele a háztartás, de ha nem, ne.


Egyébként nem várnám el, hogy dolgozzon, deszerintem hülyeség nem továbbkpezni magát valakinek, ha van ideje, mert nem lehet tudni, hogy mikor jön jókor, s ha már továbbképzi magát, akkor később nem csak fizikai munkát válalhatna...

2018. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan nő vagyok, de a másik nem helyébe képzelve magam, biztosan elvárnám, hogy csináljon valamit. Vagy képezze tovább magát, akár szakma, akár "csak" nyelvet, bármit. A semmit tevés borzalmasan butít, szerintem. Az is jó, amit korábban írtak, segítsen valami nonprofit szervezetnek akár.

És nőként soha nem is bírnám elviselni, ha nem dolgoznék. Ha mást nem, a hobbimat emelném olyan szintre, hogy munkaként végezhessem.

2018. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Nőként válaszolok. Szerintem épeszű férfi, aki társar keres, az össze se jön olyan csajjal, aki semmit nem csinál. Ha csak üresfejű kirakatbabának kell a nő, az más kérdés. A hosszú otthon-lét nagyon leépíti az embert szellemileg. Az önbecsülésnek, önbizalomnak sem tesz jót, ha valaki nem ért semmihez, nem keres pénzt. A kiszolgáltatottságról nem is beszélve.
2018. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

"elvárnátok, hogy csináljon bármit is?"

Ez milyen kérdés? :D Nem, üljön csak otthon, lóbálja a lábát, és majd eltartom... mintha lenne egy csecsemőm..

Valamit igenis csináljon. Nekem igazából beleférne, hogy ő nem dolgozik, akkor viszont otthon legyen minden rendben, főzzön finomakat, süssön kenyeret meg reggelire péksütit, kertet rendezze, stb.

De az nem pálya, hogy SEMMIT nem csinál.

2018. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

A nonprofit szervezet segítését kifejezetten elismerném, és támogatnám, szép dolognak tartom, csak sokaknak munka mellett nincs kapacitásuk önkénteskedni.

Ha a páromat el tudnám tartani, és ő az idejét ilyesmire szánná, büszke lennék rá.

2018. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!