Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak, ti mit szólnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtöknek lenne egy súlyos autista testvére?

Figyelt kérdés

Együtt jártok már pár hónapja, de a családról mélyen hallgat, kerüli a témát. Aztán kiderülne, hogy van egy súlyosan autista, agresszív bátyja, aki mondjuk gyerekkorukban támadta, harapta, stb őt. A szülőkkel meg azóta nem nagyon akarja tartani a kapcsolatot, mert a testvére mellett elhanyagolták és elég kirekesztett, mert nem akarja gondozni a testvérét, ha a szülők meghalnak. Amúgy külön él a szüleitől, dolgozik meg minden.

Ti mit tennétek, hogyan éreznétek ebben a helyzetben? Szakítanátok inkább?


2018. febr. 15. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Már miért szakítanék? Inkább segítenék neki feldolgozni ezt a lelki traumát, mellette állnék.
2018. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is mellett állnék, szerintem a legtöbben így vannak ezzel, viszont közös gyereket nem szeretnék vele, esetleg örökbefogadhatnánk, mert az autizmusnál családon belüli halmozódást mutattak ki, ha nem is merik kijelenti, hogy öröklődik, mert nem tudják, mi okozza, a halmozódás biztos.
2018. febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
0%

Hagynám a manóba. Az, hogy külön él, sajnos nem szakítja meg a nem kívánt családi kötelékeket. A testvére mindig teherként nyomná nemcsak az ő, hanem az én vállamat is.


28/F

2018. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nekem az öcsém autista, régen agresszív volt, engem is azzá tett, ököllel vertük egymást én meg a még kisebb ocsemet. Nem tudom, hogy megbocsátottak e nekem, azóta nyilván jóban vagyunk, de azóta is sajnálom hogy nem voltam megertobb (bár én is kisgyermek voltam).

Egyik páromat se érdekelte soha, hogy az egyik autista, a másik hiperaktiv, hanem nagyon jól kijöttek, nekem mindig mondták hogy szerintük nagyon ügyesen, átlagosan viselkednek. Ha valamelyikőjük ott hagyott volna emiatt, hát, az a kapcsolat annyit ért..

2018. febr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Semmit. Nem érdekelne. A szakítás meg fel sem merülne emiatt.
2018. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!