Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem vagyok fontos a barátomnak?

Figyelt kérdés

Egyetemen az utolsó rendes vizsgáimat csinálhatom, nem maradhat pótvizsgám, ezért többet tanulok, mint általában. Emiatt kevesebb időm jut a barátommal találkozni. De úgy érzem, neki nem is hiányzom.


Múlt szombaton lett volna pár szabad órám, csak fel kellett volna jönnie Pestre (mindketten a fővárostól azonos távolságra /kb. 1 órára/ lakunk, csak más-más irányban). Nem jött fel, mert beteg volt, ezért inkább pihenni akart. Megfázott, bár még csak hőemelkedése sem volt, de jól van, megértettem. Akkor már majdnem egy hete nem láttuk egymást.


Tegnap felutaztam Pestre, hogy egy órácskára láthassam őt este, miután végzett a munkájával.


Szó volt róla, hogy mivel szombaton vizsgázom 10-től, ezért jöjjön fel délre, mert addigra biztosan végzem. Igaz, hogy sietnem kell haza tanulni, de a vizsga után egy-két órát még rá tudnék szánni egy találkozóra. Erre ma azt mondta, hogy még meggondolja, mert jó lenne szombaton tovább aludni, mint hétköznap szokott.


Nos, hétköznap valóban 5-kor kel, de szombaton nyugodtan alhatna 10-ig, ami alapvetően 5 órával több pihi, mert ráérne a 11-es vonattal jönni. Nem tudom, meddig akar aludni, de én várjak rá még mondhatni üres járatban Pesten, miközben tudja, milyen fontosak a vizsgáim?


Ezen kívül abba a városba akar költözni, ahol én lakom, hogy több időnk jusson egymásra. Tavasz elején költözne, de ahhoz képest, hogy ilyen tervei vannak, még mindig nem tett félre kaucióra. Most pedig nekiállt magánkórházba járni, ahol szintén eltapsolja a tízezreket olyan dolgok miatt, amik eddig évekig nem zavarták az egészségét, szóval várhattak volna még pár hónapot nyugodtan.


Lehet, hogy csak a vizsgák miatti stressz váltja ki ezt belőlem, de nyugtalan vagyok.


2018. jan. 18. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj kérdező, de ezt miért nem neki mondod el? Miért nem vele beszéled meg?

“Most pedig nekiállt magánkórházba járni, ahol szintén eltapsolja a tízezreket olyan dolgok miatt, amik eddig évekig nem zavarták az egészségét, szóval várhattak volna még pár hónapot nyugodtan.“ - Ez pedig elég durva kijelentés. Mégis mi közöd a pénzéhez?? Hm?? És mi az, h az egészsége pár hónapot még tud “várni”? Bocsi, de eszednél vagy? Lehet, h nem akkora a baj, de mi a probléma azzal, h esetleg utána olvasott és leszűrte a következményeket, ezért döntött úgy, h nem várhat a dolog. Neked a vizsga fontos, ezt ő értse meg, de neki meg az egészsége “várhat”?! Kis értékrendet és fontossági sorrendet tegyél azért... És még ajánlom egy kis időre azt az egyetemet..

2018. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Remélem tényleg nem vagy már neki fontos mert, amit itt leírtál az szánalom. Nem is érdemled meg.
2018. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%

Jézusom, kérdező...


Nekem az utolsó évemből az utolsó vizsgát azért kellett elhalasztanom, mert előbukkant az az egészségügyi gondom amit úgy gondoltam, h "várhat". Na bummm... Ennyire ne legyél már bebuzulva az egyetemmel, h mi van ha nem sikerül. ÉS AKKOR MI VAN?! Az egészség IGENIS MINDENNÉL FONTOSABB! Nem kívánom, h akkor fogd fel ennek a jelentését, amikor már meg van a baj... Gondolkodj el!

2018. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, az én hibám, részleteznem kellett volna.


Fogfehérítésre jelentkezett be és olyan szűrővizsgálatokra, amelyeken 5 hónapja vett részt és évente ajánlott csak. Nincs semmilyen tünete. Valamint gyerekkora óta kattog a térde, és az sem várhat még 1 hónapot, amíg félretesz százezret a kaucióra. Mindez csak nekem furcsa? Nincs életveszélyben.


A pénzügyeinket pedig mindig részletesen megbeszéljük egymással.


Mostantól remélem, érdemi választ is kapok a felesleges anyázás helyett. :) majd élőben beszélek vele, ha sikerül találkoznunk, vagy ti chaten közlitek a bajotokat a másikkal? Esetleg telefonon??

2018. jan. 18. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Nyilván ha nem tudtok találkozni, akkor már mit érdekelne, h mit beszéljek meg vele személyesen. Igen, pontosan! Nagyon okos vagy. Chat vagy telefonon mondanám meg. Vagy mikor gondoltad?

A térdkattogás meg nem komolytalan, attól mert nem fáj MÉG! Arra nem gondoltál, h lehet, h elkezdett neki fájni, csak te nem tudsz róla?

2018. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
És, ha most akarja kifehéríteni a fogát? És ha most akarja rendbe tenni a térdét? Nehogy már te mond meg, hogy mikor mire költsön.
2018. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem gerinctelenség nem személyesen közölni a problémád. Ha meg már többé nem is keres, akkor sok értelme lesz telefonon elmondani. :D


Azt mondta, nem fáj a térde. Állítólag az a célja, hogy költözni tudjon minél hamarabb. Akkor nem egyértelmű, hogy ez az első, amire félreteszed a pénzt? 1 HAVI FIZETÉSÉNEK AZ 1/3-ÁT KELLENE FÉLRETENNIE. Erre október óta nem volt képes. Nem, nem él a létminimum alatt, csak meglát egy akciós Nike cipőt, és megveszi a többi 3 pár mellé. Nem tudtam, hogy ez emberek ìgy szoktak spórolni...

2018. jan. 18. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem gerinctelenség nem személyesen közölni a problémád. Ha meg már többé nem is keres, akkor sok értelme lesz telefonon elmondani. :D " -Akkor addig kattogj! Őrlődj! :D Ha neked megéri kedvesnek lenned, meg azon agyalni, h mi illik és mi nem, minthogy tisztázd, h miért kerül a párod, akkor nagyon is érdekelhet.

Az meg, h h spórol, az az ő dolga. Ahhoz még most sincs sok közöd :) Kisanyám, én mai napig nem tudom, h a párom mennyit keres, vagy h mennyit tesz félre, mennyit spórolt. És mi sem élünk együtt. EGYSZERŰEN NEM ÉRDEKEL! Amit ő szeretne azt oldja meg ahogy jónak látja. Felnőtt ember!

2018. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

Lehet ő annyira nem akarja azt a költözést.Nem az a lényeg mit mond hanem az amit tesz.

Lehet te komolyabban veszed magad és a kapcsolatot mint ő.

2018. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem tünik ez valami jó kapcsolatnak. Te ilyeneket írsz róla (csupa negatívat), ő meg nem akar találkozni veled...
2018. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!