Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban fontos minden nap beszélni?

Figyelt kérdés

Csak vélemények érdekelnek, szerintem mindenkinél más.

Most olyan helyzetről beszélek amikor nem együtt lakik a két fél.

Például lényeges minden nap írni chaten,sms-ben vagy telefonálni?

És mennyire "ideális" keresni a másikat? Például 3 napig csak az egyik fél ír, aztán csak a másik...kölcsönösen de egyik sem minden nap.


Ez csak egy példa, érdekel ki hogy gondolja.

Vagy egyszerűen csak hangulatfüggő?


2018. febr. 16. 10:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olyan kapcsolatra értettem, ahol tudnak a felek találkozni hetente legalább egyszer, esetleg kétszer. Persze lehet háromszor is de ez helyzetfüggő.
2018. febr. 16. 10:34
 2/11 A kérdező kommentje:

Hasonló kérdéseket olvastam itt és ott sokan írták hogy ők szeretnek kommunikálni minden nap. Érdekelt vannak-e más vélemények is.


Persze lehet fél napig is beszélni meg 5 percig is.... az sem mindegy.

2018. febr. 16. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a pár attól pár, hogy minden nap, a nap minden percében érdekel, hogy a másik hogy van, milyen napja van, merre van és mit csinál.

Itt persze nem megfojtás szinten gondoltam.

A párom tőlem 150km-el arrébb tanult és diplomázott, de minden nap felhívtam, és megkérdeztem milyen napja volt!

Ha valamiért késtem, már ő hívott, hogy beszélgessünk. :)

2018. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És mennyire fontos hogy hányszor az egyik és hányszor a másik?

Vagy az jelent-e gondot ha például ír pár napig az egyik fél magától, akkor csak ő, de aztán pár napig magától nem kezdeményez,azokon a napokon a másik?

Vagy ez mindegy, csak a lényeg hogy ne csak az egyik írjon?

2018. febr. 16. 10:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy jó reggelt sms azért belefér, nem kell mindennap több órán keresztül beszélgetni, de legalább köszönteni reggel, vagy elköszönni este.


Egyébként attól is függ, mennyi ideje vagyunk együtt és mennyi szabadidőm van. Azzal meg nem foglalkozom, hogy ki ír kinek, szerintem az írjon, ki szeretne beszélni a másikkal. Nem igazán szeretem zt a játszadozst, hogy 3X én írtam rá, mst akkor nem írok. Persze olyannak nem írok, és nem leszek,aki nem keresi a társaságom és 10X-szer nekem kellett írni.

2018. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Lényegtelen, hogy együtt éltek-e vagy sem. Már régen rossz, ha azon kell gondolkodni, hogy ma beszélj-e vele. Ha igazán szeretitek egymást, majdnem mindig beszélnétek, amikor csak lehetőségetek adatik erre.
2018. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A pártól függ.


NEKÜNK pl az a természetes, hogy napi több órát foglalkozunk egymással, mikor külön éltünk, akkor minden nap 5-6 órát chateltünk. Mindkettőnknek erre volt/van igénye, így normális nekünk.


Más meg ettől megőrülne.. Vannak emberek, akik több magányra vágynak, nincs azzal se semmi baj. Ha két ilyen ember jön össze, és keveset beszélnek, akkor nekik az a normális.


Teljesen párfüggő, nincs általános recept.

Persze optimális esetben a két fél igénye nagyjából egyezik.. Úgy nagy baj nem lehet ebből.

2018. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
#7 Igazából a szerelem a titka az egésznek. El tudod képzelni, hogy szerelmes emberek ne beszéljenek minden nap egymással? Én is független típus vagyok, de ha valaki érdekel és szeretem, nem bírnám ki, hogy ne beszéljünk minden nap. Meg miért is kéne kibírni, van telefon meg internet. És ha egy pasi nem keres legalább egyszer naponta, az is azért szokott lenni, mert nem szerelmes belém. Szóval nincs ilyen típus, csak olyan van, hogy nem érdeklik egymást eléggé(hacsak nem többéves kapcsolatról van szó).
2018. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi mindennap beszéltünk chaten, el sem tudtam képzelni, hogy ne írjon vagy ne írjak. Telefonhívás az már ritkább volt, mivel ott volt a chat.


Az hogy ki keres kit, szerintem egy már tartósabb kapcsolatban annyira mindegy... Volt, hogy én nem kezdeményeztem sokáig, de mivel ő mindennap írt, így beszéltünk. És akkor sem azért nem írtam, mert nem akartam, hanem mindig előbb felkelt és írt vagy valami.

2018. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen rovid tavok eseteben mint a harom nap, tok mindegy, ha csak az egyik keresi a masikat. Ha mar hetek telnek el ugy, hogy le se szar teged a masik, ha te nem keresed, az problemasabb. Amugy ja, szeretek en is minden nap beszelgetni a masikkal.
2018. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!